15

Nis

Seksenler 103. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 103. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 13 kez
Özet:
08

Nis

Seksenler 102. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 102. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 8 kez
Özet:
30

Nis

Seksenler 61.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 61.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 896 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Salı akşamlarının eğlencesi olmaya devam eden Seksenler, 61. Bölümü ile 30 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.30 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 61. Bölümde Nazlı ve Ergun, ilişkilerini gözlerden uzak gizli saklı yaşamaya devam edecektir. Sahil kenarında buluş gönüllerince gezmeyi planlayan iki sevgili için Niyazi kötü bir sürpriz hazırlayacaktır. Niyazi, Nazlı'nın aşkı ve Ergun'un kıskançlığıyla yanıp tutuşurken onların el ele fotoğraflarını çekecektir. Ahmet ise Gülden'i kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır. Seksenler, sıcacık öyküsüyle 30 Nisan Salı akşamı 61. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.
23

Nis

Seksenler 60.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 60.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 920 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Salı akşamlarının eğlencesi olmaya devam eden Seksenler, 60. Bölümü ile 23 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.23 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 60. Bölümde Artık torun sevmek istediğini dile getiren Rukiye bu konuda son derece ciddidir. Nazlı, Ahmet ve Çağatay'dan biri en kısa zamanda evlenmeye karar vermezse Rukiye evi terk edecektir... Rukiye'nin bu kararı en çok da bir an önce Nazlı'yla evlenmek isteyen Ergun'u mutlu eder... Üç kardeş önce kimin evleneceğini aralarında tartışırken, Çağatay herkesi şaşırtacak bir hamle yapar... Henüz Gülden'e olan aşkını bile dile getiremeyen Ahmet için evlenmek oldukça zordur. Zor durumda olan Ahmet'e çözüm Dümbüllü Niyazi'den gelir. Öte yandan Pastacı Sami'nin askerliğe çağrılmasıyla herkes şok olurken, bu duruma genç aşıklar Elvan ve Şahin çok sevinir...
16

Nis

Seksenler 59.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 59.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 930 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 59. Bölümü ile 16 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.Artık torun sevmek istediğini dile getiren Rukiye bu konuda son derece ciddidir. Nazlı, Ahmet ve Çağatay'dan biri en kısa zamanda evlenmeye karar vermezse Rukiye evi terk edecektir... Rukiye'nin bu kararı en çok da bir an önce Nazlı'yla evlenmek isteyen Ergun'u mutlu eder... Üç kardeş önce kimin evleneceğini aralarında tartışırken, Çağatay herkesi şaşırtacak bir hamle yapar... Henüz Gülden'e olan aşkını bile dile getiremeyen Ahmet için evlenmek oldukça zordur. Zor durumda olan Ahmet'e çözüm Dümbüllü Niyazi'den gelir. Öte yandan Pastacı Sami'nin askerliğe çağrılmasıyla herkes şok olurken, bu duruma genç aşıklar Elvan ve Şahin çok sevinir...
09

Nis

Seksenler 58.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 58.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 835 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 58. Bölümü ile 9 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.En büyük hayali, çocuklarının mürüvetini görmek olan Rukiye, Ahmet için çeyiz hazırlıklarına başlar. Çeyiz tamamlanmadığı sürece Ahmet 'in evlilik için hazır olmayacağını düşünen Rukiye, ilk adım olarak buzdolabı aldırır. Öte yandan kış geride kalmış, Çınaraltı Mahallesine tam anlamıyla bahar gelmiştir. Manav Mustafa mevsimin ilk domateslerini tezgahına çıkarmış, Pastacı Sami dondurma tezgahını açmıştır… Butik Ali ve Şahin, Dilek ve Elvan 'ı da alıp taksime gitme planları yaparken, Çağatay 'ın da son anda Sevda 'yı çağırmasıyla plan altüst olur.
02

Nis

Seksenler 57.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 57.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 1.164 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 57. Bölümü ile 2 Nisan Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.Yolunu kaybetip kendini Çınaraltı Mahallesinde bulan bir turist, mahalle esnafının ilgi odağı olur. Başta Pastacı Sami, Plakçı Ergun ve Ahmet olmak üzere hemen hemen herkes, kaybolan turistin yolunu bulması için seferber olur. Ancak çok büyük bir sorun vardır ki; hiç kimse ingilizce bilmiyordur... Ahmet ve Ergun'un, turistle ingilizce konuşma çabaları komik görüntülere sahne olurken, turistle evde karşılaşan Fehmi'nin tepkisi merak konusudur...Öte yandan Butik Ali'ye aldanıp yeni bir yemek takımı alan Rukiye, bu durumu Fehmi'den nasıl saklayacaktır?
26

Mar

Seksenler 56.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 56.Bölüm izle Durum: Full HD Eklendi.
İzlenme: 1.213 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 56. Bölümü ile 26 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.Susmuş 'un şarkı söylemesiyle şaşkına dönen mahalleliyi, içinden çıkamayacakları sır dolu günler beklemektedir. Öte yandan mahallede, Çınaraltı Futbol Kulübü kurulmaya karar verilmiş, Ahmet de bu kulübün başkanlığına aday gösterilmiştir… Baş ağrısı bir türlü geçmeyen Fehmi için mahalleli seferber olur. Başta Pastacı Sami olmak üzere bütün arkadaşları, Fehmi 'nin baş ağrısını geçirmek için ilaç tavsiye ederken, bilinçsiz ilaç kullanımının sonuçları Fehmi için çok ağır olacaktır… Araları bozulan Rukiye ve Nurten 'in küsme sebepleri merak konusuyken, pastanedeki işinden ayrılmak isteyen Çağatay kendini kovdurmak için elinden geleni yapmaktadır…
19

Mar

Seksenler 55.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 55.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.180 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Salı akşamlarının eğlencesi olmaya devam edecek olan Seksenler, 55. Bölümü ile 19 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.19 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 55. Bölümde mahalleli Susmuş'un şarkı söylemesinin şokunu üzerinden atamadan sır dolu günler yaşamaya başlayacaktır. Mahalle, futbol takımına da kavuşacak ve Çınaraltı Futbol Kulübü için ilk adımlar atılacaktır. Ahmet, futbol kulübünün başkanlığına aday gösterilecektir. Fehmi'nin uzun süredir geçmeyen baş ağrısı için bütün mahalle seferber olacaktır. Her kafadan bir ilaç tavsiyesi çıkınca Fehmi, bilinçsiz ilaç tüketiminden dolayı fenalaşacaktır. Nurten ve Rukiye'nin neden küstüğünü herkes merak edecek, diğer yandan da Çağatay, pastaneden kovulmak için elinden geleni yapacaktır. Seksenler, sıcacık öyküsüyle 19 Mart Salı akşamı 55. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.
12

Mar

Seksenler 54.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 54.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 819 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 54. Bölümü ile 12 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.Çınaraltı mahallesine gelen sokak müzisyenleri çaldıkları şarkılarla esnafı şenlendirirken, büyük bir sır perdesini araladıklarından habersizdir. Bugüne kadar ağzından tek bir kelime bile çıkmayan Susmuş, mahalleye gelen sokak müzisyenlerinden birinin piyanosunun başına geçer ve çalmaya başlar. Susmuş 'un piyano çalmasıyla şaşkına dönen mahalleli, bir de üzerine şarkı söylediğini görünce ne yapacaktır? Öte yandan başta Fehmi olmak üzere herkesten gizli kuaföre giden, bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de saçlarını boyatıp perma yaptıran Rukiye, yeni imajıyla ailesinin karşısına çıkmaya korkmaktadır.
05

Mar

Seksenler 53.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 53.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 493 kez
Özet: TRT 1’in reyting rekorları kıran komedi ve dönem dizisi Seksenler, yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Seksenler, 53. Bölümü ile 5 Mart Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.Mahalle maçı yaptıktan sonra hastalanan Ahmet, evde yatak döşek yatarken, Gülden 'in gelişiyle adeta şok olur. Ahmet 'in hasta olduğunu duyan ve elinde bir tas çorbayla Ahmet 'i görmeye gelen Gülden, kendi elleriyle Ahmet 'e çorba içirir. Gülden 'in bu tavrı, görenleri hayrete düşürür… Öte yandan Rukiye evde aile fotoğrafı çekilmek ister. Bunun üzerine bütün aile, fotoğraf çekilmek için hazırlanırken, yaşananlar komik görüntülere sahne olur. Nazlı 'yla aralarındaki ilişkiyi artık gizlemek istemeyen Ergun, çareyi Ahmet 'e mektup yazmakta bulur.
26

Şub

Seksenler 52.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 52.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 975 kez
Özet: Birol Güven’in TRT’nin isteği ile ekrana taşıdığı Seksenler, yayımlandığı her hafta milyonlarca seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Seksenler, 26 Şubat Salı akşamı 52. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.26 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 52. Bölümde Şahin, Elvan'a oynadığı oyunu sonlandıracak ve saklandığı yerden çıkacaktır. Elvan, Şahin'e kavuşmanın mutluluğunu yaşarken bu duruma en çok Fehmi üzülecektir. Mahalleliyi futbol maçı heyecanı saracaktır. Diğer yandan tiyatro çalışmaları da başlayacaktır. Ahmet, sırf Gülden'le birlikte olabilmek için hiç yeteneği yokken tiyatro çalışmalarına katılacaktır. Rukiye'nin Butik Ali'den gizlice aldığı kürk başına dert olacak, Fehmi'ye yakalanmadan kürkten kurtulmaya çalışacaktır. Mesut'un kahvesinde belediye tarafından kurulacak kütüphanede müşteriler kitap okumaya başlayacaktır. Seksenler, sıcacık öyküsüyle 26 Şubat Salı akşamı 52. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.
19

Şub

Seksenler 51.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 51.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 913 kez
Özet: TRT 1’in son dönemlerdeki en başarılı dizi projesi Seksenler, her hafta seyirciyi güldürmeye devam ediyor. Seksenler, 51. Bölümü ile 19 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor. 19 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 51. Bölümde Mahallede Tiyatro Kulübü Kuruluyor! Nazlı'nın kapısına her gün dokuz tane gül bırakan Ergun, artık yakalanmaya daha çok yaklaşmıştır. Başta Fehmi olmak üzere, Ahmet ve Çağatay da Nazlı'nın peşinde bir sapık olduğunu düşünür ve polise haber verir. Bunu duyan Ergun'un tepkisi merak konusudur...Dümbüllü Niyazi ve hapisten yeni çıkan solcu genç Nevzat, mahallede tiyatro kulübü kurmaya karar verirken, mahalleye gelen bir sivil polis Nevzat'ın peşindedir... Öte yandan tiyatro kulübüne üye olmaya sıcak bakan Gülden, Ahmet'i de peşinden getirecektir... Artık pastanede çalışmak istemeyen Çağatay, türlü bahanelerle pastaneden kaçmaya çalışır. Hasta olduğunu öne sürerek eve giden Çağatay, Sami'den kaçarken Rukiye'ye yakalanır. Öte yandan Almanya'ya gitmeye karar veren Şahin'i, Elvan da durdurmayınca,Şahin'in yapacağı tek bir şey kalır...Seksenler - 80'ler Her Salı 19:50' de TRT 1'de...
12

Şub

Seksenler 50.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 50.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 434 kez
Özet: TRT 1’in son dönemlerdeki en başarılı dizi projesi Seksenler, her hafta seyirciyi güldürmeye devam ediyor. Seksenler, 50. Bölümü ile 12 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor. 12 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 50. Bölümde Şahin Almanya'ya Geri Dönüyor! Ergun ve Nazlı'yı el ele gören Niyazi, Ahmet'e gördüğü gerçekleri anlatmaya karar verir. Niyazi'nin Ahmet'le konuştuğunu gören Ergun ve Nazlı, ne yapacaklarını kara kara düşünürken, Ahmet'in tepkisi merak konusudur... Artık aşklarını gizlemek istemeyen Ergun, Nazlı'nın bütün gerçekleri ailesine anlatmasını ister. Buna cesaret edemeyen Nazlı, Ergun'un teklifini reddedince başına daha büyük bir dert açar. İnatçı âşık Ergun, Nazlı ailesiyle konuşana kadar, her gün evin kapısına gül bırakacaktır...Askerden döndükten sonra pastacı Sami'nin kızı Elvan'la evlenmek isteyen ancak Elvan'ın eğitim hayatına geri dönmek istemesiyle evlilik hayalleri suya düşen Şahin, Almanya'ya geri dönmeye karar verir! Seksenler, sıcacık öyküsüyle 12 Şubat Salı akşamı 50. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.
05

Şub

Seksenler 49.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Seksenler

Seksenler 49.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 480 kez
Özet: TRT 1’in son dönemlerdeki en başarılı dizi projesi Seksenler, her hafta seyirciyi güldürmeye devam ediyor. Seksenler, 49. Bölümü ile 5 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor. 5 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Seksenler 49. Bölümde Niyazi, Ergun ve Nazlı 'yı Köşeye Sıkıştırıyor! Aşklarını gizlemekte gün geçtikçe daha da zorlanan Ergun ve Nazlı, bu sefer de Niyazi 'ye yakalanır! Ergun ve Nazlı 'yı plakçı dükkânında el ele gören Niyazi, bu duruma oldukça sinirlenir ve Ahmet 'le konuşmaya karar verir! Ergun ve Nazlı şimdi ne yapacaktır? Fehmi emekli ikramiyesini bankerlere yatırınca Rukiye panik olur. Öte yandan Elvan 'ın okul hayatına geri dönmesi Şahin 'in hiç hoşuna gitmez. Elvan 'ı artık pastanede göremeyen Şahin başka çözüm yollarına başvurmak zorunda kalır… Umutsuz âşık Ahmet, Gülden 'in okulda ne yaptığını merak edince onu takip etmeye karar verir… Takip edildiğini fark eden Gülden, bu durumdan oldukça rahatsız olunca çareyi Nazlı 'yla konuşmakta bulur. Seksenler, sıcacık öyküsüyle 5 Şubat Salı akşamı 49. Bölümü ile TRT 1 ekranlarına geliyor.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as