25

Mar

Kayıp Şehir 26.Bölüm Final izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 26.Bölüm Final izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.274 kez
Özet: Kayıp Şehir, son bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Kayıp Şehir 26. Bölümüyle 25 Mart Pazartesi akşamı FİNAL yapıyor.25 Mart Pazartesi akşamı 26. ve son bölümüyle Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 26. Bölümde Çilem'i Çocuk Yetiştirme Yurduna vermekten vazgeçecek olan Aysel, onu evlat edinecek; İrfan da babası olmak isteyecektir. Bildiri dağıtan Seher'in göz altına alınması üzerine Meryem İrfan'dan yardım isteyecektir. Kadir'den de yardım istenmesine rağmen Seher, parmaklıklar ardında kalmaktan kurtulamayacaktır. Çilem'in babası Aysel'i arayacak ve onu tehdit edecektir. Aysel, telefon karşısında neye uğradığını şaşırıp büyük bir korku yaşayacaktır. Diğer yandan Ethem, Tarık'ın meydan okumasıyla karşı karşıya kalacaktır. Zeynep, İsmail'in telefonuna gelecek olan mesajı okuyunca adeta yıkılacaktır. Kadir eve geldiğinde karısının mektubuyla yüzleşecektir. Süper Lig'den teklif alacak olan İrfan, Ankara'ya yerleşmesi gerektiği için buruk bir sevinç yaşayacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 26. Bölümü ile 25 Mart Pazartesi akşamı Kanal D'de!
17

Mar

Kayıp Şehir 25.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 25.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 598 kez
Özet: İddialı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kayıp Şehir her bölümüyle seyircileri Kanal D ekranlarına kilitlemeyi başarıyor. Kayıp Şehir 25. Bölümüyle 18 Mart Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.18 Mart Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 25. Bölümünde İsmail Dede tam zamanında hastaneye yetiştirilir. Ancak Aysel, Kadir ve İrfan arasındaki gerilim hiç olmadık bir yerde hastanede patlak verir. Üçlüyü gören Meryem, aralarında yaşananları anlar ve nasıl davranacağını şaşırır. Kadir"e Aysel"i sevip sevmediğini soran Meryem, adlığı cevapla bir kez daha şoke olur. Oğullarını birbirlerine düşman eden kadından hesap sormak isteyen Meryem, büyük bir öfke ile Aysel"in kapısını çalar. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 25. Bölümü ile 18 Mart Pazartesi akşamı Kanal D'de!
11

Mar

Kayıp Şehir 24.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 24.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 872 kez
Özet: Her bölümüyle büyük ses getiren Kanal D’nin iddialı dizilerinden Kayıp Şehir’de heyecan dinmiyor. Kayıp Şehir 24. Bölümü ile 4 Mart Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.4 Mart Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 24. Bölümünde Zehra, Kadir'in Aysel ile olan ilişkisini öğrenince dünyası başına yıkılır. Zehra için bu olay bir dönüm noktası olmalıydı. Toparlanıp kendine gelmesi gerekir Kadir'i kaybetmemek için. Zehra arkadaşının yardımıyle bambaşka bir kişiliğe bürünerek Kadir'i baştan çıkarmayı başardı. Herşeyi göze alarak Kadir ile birlikte oldu. Birlikteliğin ardından Kadir'i ikna ederek düğünü öne çektiler. Kadir ise iki arada bir derede kalmış bir durumda. Aysel'e bir türlü ulaşamayan Kadir soluğu Aysel'in yanında alır. Aysel ise darma duman çünkü Kadir'e aşık olmuştur. Kadir 'in aşkına güvenen Aysel bir kez daha hayal kırıklığı yaşadı ama toparlanmak bu kez hiçde kolay olmadı. Dağılan Aysel'i toparlamak ise Ethem'e düştü.Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 24. Bölümü ile 4 Mart Pazartesi akşamı Kanal D'de!
25

Şub

Kayıp Şehir 23.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 23.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 954 kez
Özet: Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kanal D’nin iddialı yapımlarından Kayıp Şehir 22. Bölümü ile 25 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geliyor. 25 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Kayıp Şehir 22. Bölüm Özeti Zehra’nın planı işe yaramış, Kadir, nişanlısının Selma ile kurdukları tuzağa düşmüştür. Ancak Kadir, çok pişmandır ve bunu her halinden belli eder. Zehra ile ayrılmak isterken evliliğe giden yolda dönüşü olmayan bir çıkmaza düşmüştür. Ve şimdi nasıl kurtulacağını da bilmemektedir. Kadir ve Zehra’nın yıldırım nikahı haberi bomba etkisi yaratır. Hiçbir hazırlık yapmayan iki aile de, önce karşı çıkarlar. Ancak Zehra’nın Kadir ile arasında geçenleri annesine belli etmesi bu kez de hepsini telaşa düşürür. Bir an önce eksikleri tamamlamaya çalışırlar.Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 22. Bölümü ile 25 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D'de!
18

Şub

Kayıp Şehir 22.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 22.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 530 kez
Özet: Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kanal D’nin iddialı yapımlarından Kayıp Şehir 22. Bölümü ile 18 Şubat Pazartesi akşamı ekrana geliyor.18 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan Kayıp Şehir 22. Bölüm Özeti İrfan'dan hızla uzaklaşan Aysel, karşı konulamaz bir şekilde kendisini Kadir'in yanında buluyor. Kadir'in Aysel'le olan yakınlaşaması Zehra'nın da gözünden kaçmaz. Ama bu kez Zehra bırakıp gitmek yerine aşkı için savaşmaya karar verir. Önce kendisine çeki düzen veren Zehra, önce Kadir'in dikkatini çeker sonra da gidip Aysel'in kapısını çalar. Aysel'e Kadir'e olan aşkını anlatan Zehra bunun karşılığını alır. Çünkü Zehra ile konuştuktan sonra Aysel, Ethem'le buluşur. İrfan ve Kadir'in gözü önünde Ethem'in arabasına binip giden Aysel, Kadir'e duyduğu büyük aşka rağmen Zehra için ondan uzaklaşmaya kararlıdır.Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 22. Bölümü ile 18 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D'de!
11

Şub

Kayıp Şehir 21.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 21.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 704 kez
Özet: Bir ailenin 6 ferdinin solukları kesecek hikayesini konu alan Kayıp Şehir, Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparmaya devam ediyor. Kayıp Şehir 21. Bölümüyle 11 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 11 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 21. Bölüm Fragmanı ve Özeti Kadir, Aysel’i kurtarıyor. İkili, kötü hava koşulları nedeni ile geceyi bir pansiyonda birlikte geçirmek zorunda kalıyor. Kadir, Aysel’i bulur. Onu, Ethem’in adamlarından kurtarır ancak, ikili takip edilmektedir. Üstelik İrfan da onlara yetişmek üzeredir. Kötü hava koşulları nedeniyle Aysel ve Kadir en yakın pansiyona sığınmak zorunda kalırlar. İrfan da Ethem’in gizli sığınağını bulur ancak geç kalmıştır. Öfke ile geri döner. Ethem de Aysel’i elinden kaçırdığı için deliye döner. Onlar da İstanbul’a doğru yola koyulur. İsmailler’in evinde ise büyük acı yaşanmaktadır. Bebeğini kaybeden Zeynep içine kapanmış ve İsmail ile konuşmamaktadır. Meryem ve Vahide, karı kocanın arasını yumuşatmaya çalışırlar. Seher de Zeynep’e destek olmaya gelir, orada annesi ile karşılaşırlar. Zehra da her yerde Kadir’i aramaktadır. Ondan haber almak için İrfan’ı arar. Hem Aysel’in hem de Kadir’in telefonları kapalı olduğu için İrfan son bir çare Ethem’i arar. Ancak o da ona, “Aysel seninle kaçmadı mı?” diye sorunca, “acaba Kadir ile Aysel birlikteler mi?” diye içine iyice kurt düşer. Zehra çöpten aldığı numarayı sürekli ararken, İrfan’ın yolu Kadir ile Aysel’in kaldığı pansiyona düşer. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 21. Bölümü ile 11 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D'de!
05

Şub

Kayıp Şehir 20.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 20.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 632 kez
Özet: Kayıp Şehir, artan heyecanıyla Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Kayıp Şehir 20. Bölümüyle 4 Şubat Pazartesi akşamı seyirciyle buluşuyor. 4 Şubat Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan Kayıp Şehir 20. Bölümde Aysel, mahkemeye giderken Ethem ve adamları tarafından kaçırılacaktır. Bu olay, Aysel'in tutukluluk halini uzatacak, İrfan ve Duygu ise ortadan kaybolan Aysel için endişelenmeye başlayacaktır. Kadir ve İrfan ise Aysel yüzünden birbirlerine gireceklerdir. Duygu, Aysel'i bulmak için Kadir'den yardım isteyecektir. Zehra ise Kadir'in bazı hareketlerinden şüpheye düşecektir. Seher'le konuşacak olan Meryem, eve dönmesi için onu ikna edecektir. İsmail, Zeynep'in gizli telefon görüşmesinden şüphelenerek onu takip edecektir. İsmail, Zeynep'i kadın doktorunda yakalayacaktır. Kadir, Aysel'le ilgili ipucu yakalayacak ve hemen yola koyulacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 20. Bölümü ile 4 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D'de!
28

Oca

Kayıp Şehir 19.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 19.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 515 kez
Özet: İddialı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kayıp Şehir her bölümüyle seyircileri Kanal D ekranlarına kilitlemeyi başarıyor. Kayıp Şehir 19. Bölümüyle 28 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 28 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 19. Bölümde Elmas, Aysel'in çantasından gizlice aldığı anahtar yüzünden gergin günler geçirecektir. Diğer yandan Seher, Meryem tarafından eve döndürülmeye çalışılacaktır. Seniha, Ethem'le tekrar tartışacak ve bu defa boşanmaya karar verecektir. Ethem de buna karşılık kızı Seniha'ya göstermemeye başlayacaktır. Aysel ile Kadir'in iş yeri önünde gizlice konuşmalarına şahit olan biri tarafından yanlış anlaşılacaktır. Hamile olduğundan şüphelenecek olan Zeynep, İsmail'e yaklaşmaya çalışacaktır. Aysel, kapısına gelip yardım isteyecek olan Seniha karşısında büyük bir kararsızlığa düşecektir. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 19. Bölümü ile 28 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D'de!
21

Oca

Kayıp Şehir 18.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 18.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 455 kez
Özet: Her bölümüyle büyük ses getiren Kanal D’nin iddialı dizilerinden Kayıp Şehir’de heyecan dinmiyor. Kayıp Şehir 18. Bölümü ile 21 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.
14

Oca

Kayıp Şehir 17.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 17.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 459 kez
Özet: Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kanal D’nin iddialı yapımlarından Kayıp Şehir 17. Bölümü ile 14 Ocak Cuma akşamı ekrana geliyor.
07

Oca

Kayıp Şehir 16.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 16.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 405 kez
Özet: Bir ailenin 6 ferdinin solukları kesecek hikayesini konu alan Kayıp Şehir, Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparmaya devam ediyor. Kayıp Şehir 16. Bölümüyle 7 Ocak Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.
27

Ara

Kayıp Şehir 15.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 15.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 418 kez
Özet: Kayıp Şehir, artan heyecanıyla Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Kayıp Şehir 15. Bölümüyle 27 Aralık Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor. 27 Aralık Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan Kayıp Şehir 15. Bölümde İrfan'ın başını yakacak görüntülerin devamını Aysel'e verecek olan Ethem, İrfan'ın görüntüleri Aysel'den almasını engelleyemeyecektir. İrfan, hayatına çeki düzen vereceği konusunda Güntekin'e söz verecektir. İsmail Dede'nin istekleri gittikçe şüpheleri üzerine çekecek, İsmail Dede bu defa da internet bağlantılı bilgisayar isteyecektir. Eleni ile buluşacak olan İsmail Dede, çok üzüleceği şeyler duyacaktır. Sadık, doğum günü unutulduğu için üzüntülüyken Ethem ile karşılaşacak ve eve davet edilecektir. Kadir, Sadık'ı Kadir'in evinde bulacaktır. Seher, Daniel ile ailesinden gizli gizli buluşmaya devam ederken hiç ummadığı biri tarafından yakalanacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 15. Bölümü ile 27 Aralık Perşembe akşamı Kanal D'de!
20

Ara

Kayıp Şehir 14.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 14.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 455 kez
Özet: İddialı senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kayıp Şehir her bölümüyle seyircileri Kanal D ekranlarına kilitlemeyi başarıyor. Kayıp Şehir 14. Bölümüyle 20 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 20 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 14. Bölümde Kadir, Aysel'le yaşayacaklarından çok etkilenecek, Aysel ise bütün bunların etkisinden kurtulmak için İrfan'a sığınacaktır. Duygu onları görecek ve Aysel için endişelenecektir. Meryem, Kadir'in eve gelmemesinden dolayı telaşlanacaktır. Meryem, Kadir'in işten ayrıldığını da öğrenecek ve çok şaşıracaktır. Seher'e olan aşkından dolayı Daniel, sınır dışı edilme pahasına da olsa gitmekten vazgeçecektir. Meryem, İsmail Dede'nin gizli saklı dışarı çıkışlarının hesabını nihayet soracaktır. Ancak Meryem, öğrenecekleri karşısında beyninden vurulmuşa dönecektir. Ethem, İrfan'ın Aysel'de kalmaya başlamasından dolayı kıskançlık krizlerine girecek ve ondan intikam almak için plan yapacaktır. Son maçında gol atamıyor olmasından dolayı İrfan, Şike yapmakla suçlanacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 14. Bölümü ile 20 Aralık Perşembe akşamı Kanal D'de!
13

Ara

Kayıp Şehir 13.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 13.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 411 kez
Özet: Her bölümüyle büyük ses getiren Kanal D’nin iddialı dizilerinden Kayıp Şehir’de heyecan dinmiyor. Kayıp Şehir 13. Bölümü ile 13 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 13 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 13. Bölümde Meryem, İsmail ve Kadir için kız istemeye gidecek ancak her iki aileden de hayır cevabını alınca yıkılacaktır. Kadir, annesinin öfkesi karşısında sarılırken Zehra'nın cevabı karşısında şok olacaktır. Zehra'nın işsiz kalmaması içinse Kadir kuru temizlemeciden ayrılacaktır. Ethem'in planı başarıyla sonuç verecek ve Kadir ile İrfan arasındaki Aysel'le ilgili şüpheler uyanacaktır. Aysel, Kadir'in kendisini izlediğini düşünecek ve evinde kamera arayacaktır. Meryem, Zeynep'i evine dönmesi için ikna etmeye çalışacak, İsmail de yeni bir iş bulacaktır. Seher, Daniel'i kontrol etmek için kaldığı yere gittiğinde bir sürprizle karşılaşacaktır. İsmail Dede, kolyenin sahibini bulmak için arayışlarına devam ederken Meryem'i de şüphelendirecektir. Ethem, Aysel'in evine gelecek olan davetsiz misafire anında müdahale edecektir. Kadir, Zehra ile yeniden görüşecek ve kendisini affettirmeye çalışacak, Zehra'nın tutumu ise Kadir'i bir kez daha yıkacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 13. Bölümü ile 13 Aralık Perşembe akşamı Kanal D'de!
06

Ara

Kayıp Şehir 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Kayıp Şehir

Kayıp Şehir 12.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 450 kez
Özet: Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kanal D’nin iddialı yapımlarından Kayıp Şehir 12. Bölümü ile 6 Aralık Cuma akşamı ekrana geliyor. 6 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Kayıp Şehir 12. Bölümde Kadir, Aysel'i ve annesini kol kol görünce çok sinirlenecektir. Üstelik annesinin Leyla'nın evine gitmesi Kadir'i daha da çileden çıkaracaktır. Ev hapsinde tutulmaya devam edilecek olan Zehra, babası tarafından işe gönderilemeyecektir. Nur Hanım, elemanının işe gelmemesinden dolayı tedirgin olacaktır. Elmaz, Kadir'e gelip kendisini istemesi için Haber yollayacaktır. Kadir, evliliği henüz düşünmeyecek ve büyük bir kararsızlık içinde kalacaktır. Ethem, mahallede kendisine ev tutacak, Aysel ile İrfan'a komşu olacaktır. Ethem, Aysel'i Kadir'le samimi bir şekilde konuşurken görecek ve öfkelenecektir. Zeynep'in evini görmeye gelecek olan Vahide, evin halini görünce damadına karşı kızını kışkırtacaktır. Evin suyunun borçtan dolayı kesilmesi ise Zeyep'i kocasıyla karşı karşıya getirecektir. Seher, Daniel'i görmek için gizlice onun yanına gidecektir. Aysel, yalnızlık duygusuyla araba kiralayacak ve İrfan'la dolaşmaya çıkacaktır. Ethem de onları takip etmeye başlayacaktır. Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 12. Bölümü ile 6 Aralık Cuma akşamı Kanal D'de!
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as