06

May

Fırıldak Ailesi 13. Bölüm Final Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 13. Bölüm Final Tek Parça Durum:
İzlenme: 183 kez
Özet:
29

Nis

Fırıldak Ailesi 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 12.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 755 kez
Özet: Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi dizisi Fırıldak Ailesi 12.Bölümüyle 29 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümüyle Star TV ekranlarında.Emekli maaşını çekmek için damadı Sabri ile birlikte bankanın yolunu tutan Dürdane bankada hiç de beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Dürdane ve Sabri bir soygunun tam ortasında kalmışlardır. Soyguncuların sürpriz talebi karşısında Fırıldak Ailesi fertlerinin yanısıra izleyici de çok şaşıracak. Hepsi ama hepsi yeni bölümümüzle sizlerle...Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş'ın sesleriyle Fırıldak Ailesi, 12. Bölümüyle 29 Nisan Pazartesi akşamı Star TV'de!
22

Nis

Fırıldak Ailesi 11.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 11.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 803 kez
Özet: Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi dizisi Fırıldak Ailesi 22 Nisan Pazartesi akşamı 11.bölümüyle Star TV ekranlarında.Ailemiz bu bölümde Dürdane evlilik yıldönümlerinde eski kocasının ruhunu çağırmasını için bir falcıyla görüşür. Falcı eski kocası yerine evin eski sahipleri olduğunu söyleyenlerin ruhunu çağırınca "Fırıldaklar"ın evinde doğaüstü olaylar meydana gelmeye başlar. Hayaletler ile amansız bir mücadeleye giren Fırıldak Ailesi yeni bölümü ile sizi yine kahkahalara boğacak.
15

Nis

Fırıldak Ailesi 10.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 10.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 1.227 kez
Özet: Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi dizisi Fırıldak Ailesi 15 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümüyle Star TV ekranlarında.Ailemiz bu bölümde büyük beğeniyle izlenen Survivor'a katılır. Fırıldaklar'ı adaya götüren uçak düşünce Sabri ve Tosun ile diğer aile fertleri başka başka adalara çıkarlar. Aşırı motive olan ve kendini çok kaptıran Sabri kendini yarışmada zannetse de yarışma aslında diğer fertlerin bulunduğu adadadır. Sürprizler bununla sınırlı kalmaz elbette. Peki ailemiz adadaki zorlu şartlara ayak uydurabilecek mi? Büyük mücadelelerin ve olağanüstü karşılaşmaların sonucunda kazanan kim olacak? Hepsi yeni bölümümüzde sizlerle.
08

Nis

Fırıldak Ailesi 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 9.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 595 kez
Özet: Türkiye'nin yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi dizisi Fırıldak Ailesi 8 Nisan Pazartesi akşamı yeni bölümüyle Star TV ekranlarında.Dürdanenin Parası Para her zaman huzur getirir mi? Bilgi yarışmasında büyük ödülü kazanan Dürdane'nin aklına paranın Fırıldakları insanlıktan çıkaracağı gelir miydi hiç? Hesapsızca yapılan alışverişlerin hesabını kim verecek? Fırıldaklar parayla saadeti yakalayabilecekler mi? Hepsi Napolyon'un pabucunu dama atan Fırıldak Ailesi'nin yeni bölümünde.
01

Nis

Fırıldak Ailesi 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 487 kez
Özet: Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş’ın sesinden... Ekranların büyükler için yapılan ilk animasyon projesi Fırıldak Ailesi 8. Bölümüyle 1 Nisan Pazartesi akşamı Star Tv ekranlarında olacak.Masumane bir ofis kaçamağı Sabri'yi Yıldız ve Dürdane ile karşı karşıya getirir. İstenmeyen adam ilan edilip evden kovulan Sabri, bu kötü durumdan bir çıkış yolu ararken, ihtiyacını görmek için girdiği tuvalet kabininin bir tuvalet kabini olmadığını anladığında zaman çoktan 'geçmiş' olacaktır! Karşılaşacağı bu büyük sürpriz Sabri'ye yepyeni bir maceranın kapılarını açacaktır.
25

Mar

Fırıldak Ailesi 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 540 kez
Özet: Her bölümüyle büyük beğeni toplayan animasyon çizgi dizi Fırıldak Ailesi 7. Bölümüyle 25 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor.25 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Fırıldak Ailesi 7. Bölümünde Sürekli başını belaya sokan Baba Sabri ve denge unsuru Anne Yıldız Fırıldak'ın 3 çocukları var. Aklı havada, haylaz oğulları Zeki, hayalperest kızları Afet ve daha yeni yeni konuşmaya başlayan bebek Tosun... Dizide evin gizli otoritesi ise anneanne Dürdane.Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş'ın sesleriyle Fırıldak Ailesi, 7. Bölümüyle 25 Mart Pazartesi akşamı Star TV'de!
17

Mar

Fırıldak Ailesi 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 93 kez
Özet: Senaryosunu Coşkun Irmak’ın yazdığı, karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun çizimlerini gerçekleştirdiği orta sınıf Türk ailesi Fırıldak Ailesi 6. Bölümüyle 18 Mart Pazartesi günü Star TV ekranlarına geliyor.18 Mart Pazartesi günü Star TV ekranlarına gelecek olan Fırıldak Ailesi 6. Bölümünde Fırıldak ailesinin evine hırsızlar girerse ne olur ? Sabri'nin hırsızları alt edecek müthiş planı ne ? Peki Sabri niçin hırsızlarla iş birliği yapacak ? Hepsi Fırıldak Ailesi "Güvenli Dünya" bölümünde...Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş'ın sesleriyle Fırıldak Ailesi, 6. Bölümüyle 18 Mart Pazartesi akşamı Star TV'de!
11

Mar

Fırıldak Ailesi 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 5.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 434 kez
Özet: Karikatürist Varol Yaşaroğlu ve senarist Coşkun Irmak’ın kaleminden Fırıldak Ailesi, televizyon seyircisinin sempatisini kısa sürede kazanmayı başardı. Fırıldak Ailesi 5. Bölümüyle 11 Mart Pazartesi akşamı Star TV’de!Türkiye'de ortalığı yeterince karıştırdığı yetmemiş gibi, Sabri şimdi de dünyaya açılıyor. Düşüncesi komik evet, ama sebebi biraz hüzünlü. Çünkü doktorunun dediğine göre Sabri'nin sadece bir yıllık ömrü kalmış. Bakalım Sabri bu Son bir yılını nasıl değerlendirecek.. Nereleri gezecek ve ne fırıldaklıklar yapacak...
03

Mar

Fırıldak Ailesi 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 361 kez
Özet: Yetişkinlere özel ilk animasyon Fırıldak Ailesi, ekrandaki yolculuğunda birinci ayını geride bırakıyor. Fırıldak Ailesi, 4. Bölümüyle 4 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranına geliyor.4 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranına gelecek olan Fırıldak Ailesi 4. Bölümünde Kayıp Dünya Basit bir şehirlerarası otobüs yolculuğundan bakir doğanın koynuna… Fırıldak Ailesi bu maceralarında kendilerini vahşi hayatın orta yerinde buluveriyorlar. Yabana uyum sürecini çabuk atlatan ve yeni dostlar edinen ailemiz evlerine tekrar kavuşabilecek mi? Yoksa hiç tahmin etmedikleri yeni bir hayat onları mı bekliyor?Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş'ın sesleriyle Fırıldak Ailesi, 4. Bölümüyle 4 Mart Pazartesi akşamı Star TV'de!
25

Şub

Fırıldak Ailesi 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 209 kez
Özet: İlk iki bölümüyle seyircinin büyük beğenisini kazanan Fırıldak Ailesi 3. Bölümüyle 25 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor. 25 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Fırıldak Ailesi 3. Bölüm Özeti Ailemizin reisi Sabri Fırıldak, teknolojinin önlenemez gelişiminin hayatlarımıza sunduğu en son moda bağımlılıkla tanışıyor: İNTERNET. Çocuklarının bu bağımlılığından duyduğu rahatsızlığı her fırsatta dile getiren Sabri bakalım kendini internetin büyülü girdabından kurtarabilecek mi? Yoksa kendini sanal alemin derinliklerine mi bırakacak? Ailemizi, ucu bucağı olmayan bu alemde hangi sürprizler bekliyor merak ediyorsanız Fırıldak Ailesi'nin yeni bölümünü sakın kaçırmayın.Demet Akbağ ve Bülent Kayabaş'ın sesleriyle Fırıldak Ailesi, 3. Bölümüyle 25 Şubat Pazartesi akşamı Star TV'de!
18

Şub

Fırıldak Ailesi 2.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 2.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 676 kez
Özet: İlk bölümüyle reyting sıralamasında STV ile TRT 1 ana haber bültenlerini ve Show TV’nin yeni yarışması Yaparım Bilir’i geride bırakan animasyon çizgi dizi Fırıldak Ailesi 2. Bölümüyle 18 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor. Fırıldak Ailesi'nin bireyleri menfaatler için her türlü işe girişecek özellikler taşıyor. Fırıldak Ailesi'nin babası Sabri, annesi de Yıldız ismin taşıyor. Baba Sabri'nin başı dertten kurtulmamaktadır. Anne Yıldız ise evde bir denge unsurudur. Zeki, evin aklı bir karış havada oğludur. Afet ise ailenin hayal dünyasında yaşayan kızıdır. Ailenin en küçük bireyi ise henüz konuşmaya başlayan Tosun'dur. Anneanne Dürdane de evde otoritesini sağlam bir şekilde kuran ismidir. Anne Yıldız'ı ünlü isin Demet Akbağ seslendirirken, Baba Sabri'yi de Bülent Kayabaş seslendiriyor. Fırıldak Ailesi, 2. Bölümüyle 18 Şubat Pazartesi akşamı Star TV'de başlıyor
11

Şub

Fırıldak Ailesi 1.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Fırıldak Ailesi

Fırıldak Ailesi 1.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.020 kez
Özet: Türk televizyonlarının yetişkinler için hazırlanan ilk animasyon çizgi dizisinin kahramanları onlar. Hepsi birbirinden renkli Fırıldak Ailesi ile tanışmaya hazır mısınız? Fırıldak Ailesi'nin bireyleri menfaatler için her türlü işe girişecek özellikler taşıyor. Fırıldak Ailesi'nin babası Sabri, annesi de Yıldız ismin taşıyor. Baba Sabri'nin başı dertten kurtulmamaktadır. Anne Yıldız ise evde bir denge unsurudur. Zeki, evin aklı bir karış havada oğludur. Afet ise ailenin hayal dünyasında yaşayan kızıdır. Ailenin en küçük bireyi ise henüz konuşmaya başlayan Tosun'dur. Anneanne Dürdane de evde otoritesini sağlam bir şekilde kuran ismidir. Anne Yıldız'ı ünlü isin Demet Akbağ seslendirirken, Baba Sabri'yi de Bülent Kayabaş seslendiriyor. Fırıldak Ailesi 25 dakikalık kısa bölümler şeklinde her hafta ekrana gelecek. "İçinizdeki çocuğun çizgi filmi" sloganıyla ekrana gelmeye hazırlanan Fırıldak Ailesi 1. Bölümüyle 11 Şubat Pazartesi akşamı Star TV'de başlıyor.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as