14

Ara

Emirin Yolu 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 580 kez
Özet: Show tv ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden bir tanesi olan Emirin Yolu dizisinin 8. bölüm fragmanı show tv kanalı ekranlarından sevenleriyle buluştu. Emirin Yolu 8.Bölüm özeti şöyle.Yavuz Sancaktar yaptı yapacağını bir sabah gazetesinde Hande"nin büyük sırrını ortaya çıkarır.Koray bunu görünce üzülsünmü sevinsinmi bilemedi Hande kuyruğuna basılan Yavuz Sancaktar"dan büyük bir intikam alacak Hande bunu bırakmamaz Yavuz Sancaktar"a baş düşmanı Emir Sarrafoğluna ortaklık teklif eder Emir ortaklık teklifini kabul eder. Bunu duyan Güneş işten ayrılma kararı alır ama Hande onu ikna etmeyi başarır.Emir teknede bir iş görüşmesi ayarlar güneşte işine saygı duyarak gider.Bir yandan tekne Güneş"e birşeyler hatırlatıyordu ve Güneş Emir"den hesap sorar ve fazla dayanamayıp kendini denize atar.Emir"de ardından kendini denize atar. Yavuz Sancaktar Emir"i karşısında görünce ne yapacak. Heyecan dorukta Yeni bölümü ile 8 Bölüm 14 Aralık 2012 Cuma günü Show TV Ekranlarında sizlerle birlikte olacak yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz
07

Ara

Emirin Yolu 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 566 kez
Özet: Emir, ev baskınının hesabını sormak için Engin’in karşısına çıkar. Güneş’in de şahit olduğu hesaplaşma, Emir’i farkında bile olmadığı bir tehlikenin içine atar. Engin’in ne kadar ileri gidebileceğini gören Güneş, ona bir kez daha boyun eğer. Güneş, Emir’i korumak için onu Engin’le gerçek bir ilişki yaşadıklarına inandırmak zorundadır. Ancak Engin bununla da yetinmez ve Emir’le Güneş’i birbirlerinden tamamen uzaklaştırmak için büyük bir adım atar. Öte yandan Hande’nin Emir’le ilgili anlaşmayı bozduğunu düşünen Yavuz harekete geçer. Hande’nin sahte nişanlı oyunu ortaya çıkar. Gazetelere yansıyan haberlerle küçük düşen Hande ağır bir darbe alırken, öğrendiği gerçek Koray’ı da allak bullak eder. İnsan içine çıkamayacak hale gelen Hande, en zayıf anında Koray’la yüzleşmek zorunda kalır.Hande’nin bundan sonraki tek hedefi ise Yavuz’a yaptığının bedelini ödetmektir. Emirin Yolu 7.Bölümü ile 7 Aralık Cuma Akşamı Saat: 20:00 Show Tv de sizlerle..
30

Kas

Emirin Yolu 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 505 kez
Özet: Emir’in Yolu 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Emir’in yolu 6. Bölüm 30 Kasım 2012 Cuma akşamı Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Emir’in yolu 6. Bölümde neler yaşanacak? Güneş’in aşkından çılgına dönen Emir, taksi şoförü kılığına girerek Güneş’i kaçırıyor. Emir ve Güneş arasında yaşananlara şahit olan Engin, Güneş'e şantaj yapmaya başlar. Gördüklerini kendine saklaması için tek bir şartı vardır. Güneş, başta Engin'e dirense de Yavuz'un olanları öğrenmesinden korkarak Engin'in tehditlerine boyun eğer ve onunla görüşmeyi kabul eder. Emir ise, Güneş'in yanında hissettiği anlam veremediği duyguları vargücüyle bastırmaya çalışır. Emir'i baskı altına alan duygular, onu Güneş'e karşı daha da hoyratlaştırır. Güneş'in Engin'le olan mecburi ilişkisi ise Emir için Güneş'le ilgili yanılmadığının ispatı olur. Öte yandan, Emir'in kardeşini tanıdığını anlayan Yavuz çılgına döner.
23

Kas

Emirin Yolu 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 5.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 413 kez
Özet: Deniz Yıldızı dizisinin 912. Bölüm Tek Parçamek için tıklayın.Deniz Yıldızı dizisinin diğer bölümlerini dizi izlemek için Burayı tıklayabilirsiniz. Deniz Yıldızı dizisinin Tüm bölümlerini ister hq,ister hd Kalitede izleyebilirsiniz.
16

Kas

Emirin Yolu 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 453 kez
Özet: Emir'in Yolu dizisi 4. ve yeni bölümü ile Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacak. Güneş, kendisini intikam aracı olarak kullanan Emir karşısında dik duruşunu devam ettiriyor. Yani Emir ile Güneş arasında büyük bir savaş var. Emir, beklenmedik karşılaşmanın Güneş’in bir oyunu olduğunu düşünürken, Güneş duygularını bastırarak Emir’in karşısında bir kez daha dik durmayı başarır. Gecenin sürprizleri ise bitmek bilmez. Yavuz’un baskını Güneş’e zor anlar yaşatırken Emir ise Yavuz’un aklına ilk şüphe tohumunu eker. Öte yandan Güneş’in Yavuz’un kardeşi olduğunu öğrenen Hande, onu işten çıkarmaya kararlıdır. Açılış gecesinde yaşananların ardından Can, Emir’in iş teklifini kabul eder. Koray, Hande’nin varlığına alışmaya çalışırken Pınar Koray’a hissettiği duygularla savaşır. Hande ise Güneş ve Emir arasında neler olduğunu öğrenmenin peşine düşer. Yavuz’un yurtdışından dönen ortağı Engin, Güneş’le ilgilenmeye başlar. Güneş’le ilgili endişeleri olan Yavuz, Engin’in kardeşine olan ilgisine sıcak bakar. Güneş’in oyun oynadığına inanan Emir, onu kışkırtmak için her fırsatta Hande’nin ofisine gelirken, Güneş’in dik duruşu artık sabrını zorlamaya başlar.
09

Kas

Emirin Yolu 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 616 kez
Özet: Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 3. yeni bölümde Emir intikam oyununda son perdeyi indirir. Hayatının en özel gecesini yaşadığına inanan Güneş, günün ilk ışıklarıyla şok gerçekle yüzleşir. Güneş, hayatının en büyük hayalkırıklığını yaşarken Emir artık Yavuz'un karşısına çıkacağı anı beklemektedir. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 3. bölüm izle
03

Kas

Emirin Yolu 2.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 2.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 448 kez
Özet:
03

Kas

Emirin Yolu 1. Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Emirin Yolu

Emirin Yolu 1. Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 421 kez
Özet:
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as