03

May

Behzat Ç 94.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 94.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 987 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç’de bu haftada solukları kesecek bir bölüm ekrana gelecek. Heyecanlı sahnelerle dolu Behzat Ç’nin 94. Bölümü 3 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.3 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Behzat Ç 94. Bölümde finale hızla yaklaşıldığı çok net bir şekilde görülecek. Öyle ki hem Behzat Ç hem de ekibi yoğun bir trafiğin içerisinde dalacaktır. Bugüne kadar çözülmesi gereken dosyalar içerisinde en karmaşık ve en önemli olaylardan biriyle karşı karşıya kalan Behzat Ç, arkadaşlarıyla beraber adaleti aramaya devam edecektir. Bu amaçla da cinayet büro ekibi ve Behzat Ç, adeta sınırları zorlayacaktır. Muzaffer ile Barbaros ise kendi adaletlerini sağlamak için bildikleri yoldan gitmeyi deneyince yolları kesişecektir. Bu karşılaşma her şeyi bir anda değiştirecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 94. Bölümü ile 3 Mayıs Cuma akşamı Star TV'de!
26

Nis

Behzat Ç 93.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 93.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.119 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç’de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Heyecanın zirve yapacağı 93. Bölüm 26 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor.26 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 93. Bölümde Sertan isimli bir genç ameliyat edilmiş bir halde ölü olarak bulunacaktır. Evindeki masada vücudu kesikler halinde cansız bir şekilde yatmakta olan Sertan'ın başına neler geldiğiyle ilgili ipuçlarına ulaşılmaya çalışılacaktır. Sertan cinayetini aydınlatmaya çalışan Behzat Ç ve cinayet büro ekibi, şehirde aynı şekilde işlenen yeni cinayetlerle karşılaşacaktır. Muzaffer ile Barbaros için işler iyice sarpa saracaktır. Barbaros derhal İhsan'ın peşine düşecek ve büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Behzat Ç ise Şule'yle sevgili olduğunu öğreneceği Emre'nin peşine düşecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 93. Bölümü ile 26 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
19

Nis

Behzat Ç 92.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 92.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.084 kez
Özet: Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Behzat Ç. her bölümde nefesleri kesmeye devam ediyor. Behzat Ç. 12 Nisan Cuma akşamı heyecanla beklenen 92. Bölümü ile Star TV ekranlarına geliyor.12 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç 92. Bölümde kaliteli ve ucuz yemek yemek isteyen üniversite öğrencileri kampüste bu durumu protesto edecektir. Ancak öğrenciler eylemleri sırasında özel güvenlik görevlilerinin orantısız güç kullanması yüzünden darp alacaktır. Eyleme katılan Sezgin isimli bir genç de aldığı darbe sebebiyle beyin kanaması yüzünden gece ölecektir. Behzat Ç, evinde ölü bulunan Sezgin'in cinayete mi kurban gittiğini araştırmaya başlayacaktır. Diğer yandan üniversitenin güvenlik görevlilerinden biri de evinde öldürülecektir. Bu iki ölüm üzerine Behzat Ç, araştırmalarını derinleştirecektir. Savcı Esra cinayetini araştırmaya devam eden Behzat Ç, annesiyle ilgili eni bir sırra daha ulaşacaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 92. Bölümü ile 12 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
05

Nis

Behzat Ç 91.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 91.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 915 kez
Özet: Behzat Ç. fırtınası ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. 5 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarına 91. Bölümüyle geliyor!.Behzat Ç. 91. Bölümde bir çöp konteynerında Metin isimli bir gencin cesedi bulunacaktır. Olay yeri detaylı bir şekilde incelenirken Behzat Ç ve ekibi çok önemli bir bilgiye ulaşacaktır. Metin'in askerden yeni terhis olduğunu ve askerliğini Ankara'da yaptığını öğrenecek olan Behzat Ç, hemen harekete geçecektir. Annesinin çevirdiği gizli işleri de çözmeye devam edecek olan Behzat Ç, Savcı Esra davasının seyrini değiştirecek fotoğrafları çeken kişiyi bulmaya çalışacaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 91. Bölümü ile 5 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
29

Mar

Behzat Ç 90.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 90.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 664 kez
Özet: Behzat Ç. fırtınası ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. 29 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına 90. Bölümüyle geliyor!29 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 90. Bölümde Behzat Ç ve cinayet büro ekini heyecanla beklenen Savcı Esra cinayetiyle ilgili duruşma için salondaki yerlerini alacaktır. Özellikle Behzat Ç, adaletin yerini bulacağı yönünde bir umut taşıyacaktır. Ancak duruşa beklendiği gibi ilerlemeyecek, katil zanlısı Gökhan'ın söyleyecekleri Behzat Ç ve cinayet büro ekibini şaşkına çevirecektir. Ailesi koruma altına alınmış olmasına rağmen Gökhan, mahkeme salonunda Savcı Esra'yı kendisinin vurduğunu söyleyecektir. Gökhan'ın bu ifadedeki inadı Behzat Ç'nin ve ekibin tüm çabalarını da boşa çıkartacaktır. Gökhan demirparmaklıklar ardına dönerken cinayetin azmettiricileri de tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılacaktır. Adalet'in terazisinin şaştığını dşünecek olan Muzaffer ile Barbaros, bu olayı kendi içlerinde sorgulayacaklar ve Behzat Ç'nin davasına dahil olmaya karar vereceklerdir. Behzat Ç, heyecan dolu 90. Bölümü ile 29 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
22

Mar

Behzat Ç 89.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 89.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 564 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç’de bu haftada solukları kesecek bir bölüm ekrana gelecek. Heyecanlı sahnelerle dolu Behzat Ç’nin 89. Bölümü 22 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.22 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Behzat Ç 89. Bölümde Savcı Esra'nın cinayet davası günü yaklaştıkça Behzat Ç'nin de stresi ve heyecanı artacaktır. Herkes katil zanlısı Gökhan'ın neler söyleyeceğini merak etmektedir. Karanlık güçler de yaklaşan dava sürecini provake etmeye devam edecektir. Hikmet, mahkeme başkanı olarak dava sürecine dahil olacaktır. Bunun üzerine Barbaros ve Muzaffer de kendilerini işin içinde bulacaktır. Savcı Esra davasında tek başına olduklarının farkında olan Behzat Ç ve cinayet büro ekibi, dava öncesinde zamanla yarışacaktır. Davanın gidişatını değiştirecek önemli ipuçlarına rastlayacak olan Behzat Ç ve ekibi karanlığın üzerine cesaretle gidecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 89. Bölümü ile 22 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
15

Mar

Behzat Ç 88.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 88.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 504 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç solukları kesen olayları ile milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Behzat Ç. 88. Bölümü ile 15 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor.15 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 88. BölümDE Arif adlı şahsın özel bir dedektiflik bürosunda cesedi bulunacaktır. Tasmayla boğularak öldürüldüğü tespit edilen Arif'in iş ilişkilerini araştıracak olan BehzatÇ ve ekibi, eski ortağından şüpheleneceklerdir. Ancak, olayın iç yüzü çok daha karmaşık bir şekilde cinayet büro ekibinin önüne serilecektir. Annesine savaş açan Behzat Ç, Savcı Esra suikastinin davası öncesinde de adımlarını hızlandıracaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 88. Bölümü ile 15 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
01

Mar

Behzat Ç 87.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 87.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 370 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç’de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Heyecanın zirve yapacağı 87. Bölüm 1 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor.1 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 87. Bölümde bir Dizi senaristinin beklenmedik ölümü masaya yatırılacaktır. Çok seyredilen bir dizinin senaryosuna imza atan Selim'den uzun bir süre Haber alınamayınca evine gidilecek ve genç senarist ölü halde bulunacaktır. Dizi dünyasında yaşanan entrikalarla senaristin ölümü arasında bağ kuracak olan Behzat Ç ve ekibi, Selim'in bir cinayete kurban gittiği üzerinde duracaklardır. Yapılacak soruşturma, dizi sektörünün bazı çarpık olaylarını da gözler önüne sürecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 87. Bölümü ile 1 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
15

Şub

Behzat Ç 86.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 86.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 490 kez
Özet: Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Behzat Ç. her bölümde nefesleri kesmeye devam ediyor. Behzat Ç. 15 Şubat Cuma akşamı heyecanla beklenen 86. Bölümü ile Star TV ekranlarına geliyor. 15 Şubat Cuma akşamı heyecanla beklenen Behzat Ç 86. Bölümde cesedi battaniyeye sarılı olarak bulunan otuz üç yaşındaki Tufan'ın cinayetinin sırrı çözülmeye çalışılacaktır. Sırtından bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunacak olan Tufan cinayetini aydınlatmak üzere Behzat Ç ve ekibi harekete geçecektir. Barbaros ve Muzaffer'in cinayetle ilişkisi olduğundan şüphelenecek olan Behzat Ç, araştırmalarına devam ederken ikili kendilerini bu işten sıyırmanın yollarını arayacaktır. Emre ve Şule, ilişkilerine son sürat devam ederken ilişkileri birileri tarafından gün yüzüne çıkartılacaktır. Tehlikeli bir oyunun içerisine girecek olan Eylül, hayatının gidişatını bir anda değiştirecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 86. Bölümü ile 15 Şubat Cuma akşamı Star TV'de!
01

Şub

Behzat Ç 85.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 85.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 536 kez
Özet: Behzat Ç. fırtınası ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. 1 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarına 85. Bölümüyle geliyor! 1 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 85. Bölümde yıkık bir evde öldürülmüş halde bulunan on altı yaşında bir lise öğrencisinin cinayet dosyası çözülmeye çalışılacaktır. Behzat Ç ve ekibi öldürülen lise öğrencisi Cemre'nin hem okul arkadaşlarından hem de ailesinden şiddet gördüğü gerçeğini ortaya çıkartacaktır. Yaşadığı olayın etkilerini üzerinden atmaya çalışacak olan Cevdet, bu konuda oldukça zorlanacaktır. Behzat Ç ise annesinin peşine düşecektir ve uzun süre ortadan kaybolunca ekip onu merak edecektir. Behzat Ç, heyecan dolu 85. Bölümü ile 1 Şubat Cuma akşamı Star TV'de!
25

Oca

Behzat Ç 84.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 84.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 468 kez
Özet: Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. Star TV ekranlarında. Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bölümde sevilen oyuncu Hazal Kaya'yı konuk eden Behzat Ç., 84. bölümü ile 25 Ocak Cuma akşamı izleyicisiyle buluşacak.
18

Oca

Behzat Ç 83.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 83.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 464 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç solukları kesen olayları ile milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Behzat Ç. 83. Bölümü ile 18 Ocak Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor. 18 Ocak Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 83. Bölümde emniyet binasının içerisinde işlenecek bir cinayetin şoku damgasını vuracaktır. Ruhsat ve pasaport işlemleri için emniyete gelecek olan fizikçi Barkın Bayram, kimseye fark ettirilmeden ve iz bırakılmadan öldürülecektir. Behzat Ç, katilin emniyet binası içinde olduğunu düşünerek giriş ve çıkışları kapattıracaktır. Emniyet binası içerisinde soluksuz bir katil avı başlayacak ve olaylar daha da karmaşık bir hal alacaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 83. Bölümü ile 18 Ocak Cuma akşamı Star TV'de!
21

Ara

Behzat Ç 82.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 82.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 404 kez
Özet: Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç’de heyecan hız kesmeden devam ediyor. Heyecanın zirve yapacağı 82. Bölüm 21 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor. 21 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 82. Bölümde bir parkta Metin isimli biri ölü halde bulunacaktır. Yapılacak olan araştırmada Metin'in peruk ve gözlük gibi aksesuarlar kullandığı ortaya çıkacaktır. Ölen kişinin neden kılık değiştiriyor olduğu cinayet büro ekibinin kafasını karıştıracaktır. Mafya, Metin'in cesedinin peşine düşecektir. Barbaros ise bu duruma bir anlam veremeyecek ve kendisini bir anda bambaşka olayların içerisinde bulacaktır. Behzat Ç, Eylül'ü bulmuş olmasından dolayı kendini daha da rahat hissedecektir. Böylece Metin cinayetini çözmek için dosyanın üzerine yoğunlaşacaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 82. Bölümü ile 21 Aralık Cuma akşamı Star TV'de!
14

Ara

Behzat Ç 81.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 81.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 366 kez
Özet: Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Behzat Ç. her bölümde nefesleri kesmeye devam ediyor. Behzat Ç. 14 Aralık Cuma akşamı heyecanla beklenen 81. Bölümü ile Star TV ekranlarına geliyor. 14 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç 81. Bölümde Hayalet, Eylül'ün asıl kimliğine ulaşma çabalarından sonuç almaya başlayacaktır. Zincirin ilk halkasını çözecek olan Hayalet, Behzat Ç'nin de derin bir yolculuğa çıkmasını sağlayacaktır. Geçmiş günleri hatırlayacak olan Behzat Ç, kalbindeki yaralarla yüzleşmeye başlayacaktır. Geçmişinin izleri bugün karşısına çıkacak olan Behzat Ç, bastırdığı birçok duyguyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 81. Bölümü ile 14 Aralık Cuma akşamı Star TV'de!
07

Ara

Behzat Ç 80.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Behzat Ç

Behzat Ç 80.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 483 kez
Özet: Behzat Ç. fırtınası ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç. 7 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarına 80. Bölümüyle geliyor! 7 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Behzat Ç. 80. Bölümde Eren isimli bir üniversite öğrencisi vurulmuş halde bulunacaktır. Eren'in çeşitli eylemlere katıldığını öğrenecek olan Behzat Ç ve ekibi, öldürülen gencin en son görüştüğü arkadaşlarının da gözaltında oldukları ortaya çıkacaktır. Behzat Ç, gencin eylemler yüzünden öldürüldüğünü düşünecektir. Hayalet, bir süredir izini sürdüğü Eylül'ü bulmayı nihayet başaracaktır. Behzat Ç, heyecan dolu 80. Bölümü ile 7 Aralık Cuma akşamı Star TV'de!
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as