19

Oca

Alev Alev 16.Bölüm Final izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 16.Bölüm Final izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 474 kez
Özet: İlker İnanoğlu, Rojda Demirer, Berk Oktay ve Hande Soral'ın başrollerinde Alev Alev cumartesi akşamı ekranlarını hareketlendirmeye devam ediyor. Alev Alev 16. ( Final ) Bölümüyle 19 Ocak Cumartesi ATV'de ekrana geliyor.
05

Oca

Alev Alev 15.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 15.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 456 kez
Özet: Her hafta ATV ekranlarında yayımlanmaya devam eden Alev Alev, seyircinin büyük ilgisiyle karşılanıyor. Alev Alev, 15. Bölümüyle 5 Ocak Cumartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor. 5 Ocak Cumartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Alev Alev 15. Bölümde Alev'i pavyonda bulup kaçıracak olan Murat, Demir'in öfkeden deliye dönmesine sebep olacaktır. Alev'i bulabilmek için hemen harekete geçecek olan Demir, tüm bağlantılarını kullanacaktır. Alev'in uyuşturucu bağımlısı olduğunu anlayacak olan Murat, Doktor Ebru'dan yardım isteyecektir. Diğer yandan Ümran ve Demir'den tüm bu yaşananların intikamını almak isteyen Murat, hazırlıklarına devam edecektir. Ümran, Murat'ın baskısı karşısında bunalıma girmeye başlayacaktır. Demir de Alev'i bulma çalışmalarının sonuna doğru yaklaşacaktır. Alev Alev 15. Bölümüyle 5 Ocak Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
29

Ara

Alev Alev 14.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 14.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 452 kez
Özet: 1984 yılının ses getiren sinema filmi Alev Alev, dizi projesi ATV ekranlarında Cumartesi günleri seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Alev Alev 14. Bölümüyle 29 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor. 29 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Alev Alev 14. Bölümde Yakut, izini sürdüğü Murat'ı İzmir'de bulacaktır. Murat'ı Sığacık'a gizlice götürecek olan Yakut, ailesinin de yardımıyla hafızasının yerine gelmesini sağlamaya çalışacaktır. Demir, Sami'nin evinde Alev'i tutsak etmeye devam edecektir. Uyuşturucuya alıştırılan Alev, diğer yandan Sami'nin sinsi planlarının da tehlikesi altındadır. Komiser Mehmet de Ümran'la yakınlık kuracak ve köşke girmeyi başaracaktır. Murat, iyileşmeye başlayacak ve Alev'i bulmak isteyecektir. Demir ve Ümran'ın kendisine yaptıklarını da hatırlamaya başlayacak olan Murat, onlardan hesap sormak için İstanbul'a gelecektir. Alev Alev 14. Bölümüyle 29 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
22

Ara

Alev Alev 13.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 13.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 424 kez
Özet: İlker İnanoğlu’nun hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrollerinde yer aldığı Alev Alev, her bölümüyle seyircinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Alev Alev, 13. Bölümü ile 22 Aralık Cumartesi ATV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. 22 Aralık Cumartesi ATV ekranlarına gelecek olan Alev Alev 13. Bölümde Neslihan, Alev'i bulacak ve olayı tüm detaylarına kadar öğrenecektir. Annesine kavuşmak istediğini söyleyecek olan Alev'i Neslihan İzmir otobüsüne bindirecektir. Demir, Alev'in İzmir'e gidecek olmasından haberdar olacak ve yeni bir plan yapacaktır. Doktor Ebru, Murat'ın tedavisine devam edecektir ve hafızasını geri getirmeye çalışacaktır. Diğer yandan Murat ve Ebru arasında bir yakınlaşma da yaşanacaktır. Neslihan, torunu ve oğlunun başına gelenlerin hesabını soracakken hiç ummadığı bir olayla karşılaşacaktır. Alev Alev 13. Bölümüyle 22 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
15

Ara

Alev Alev 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 12.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 446 kez
Özet: Her bölümüyle seyirciden tam not almayı başaran Alev Alev, 12. Bölümüyle 15 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor. 15 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Alev Alev 12. Bölümde Alev, Murat'ın içinde bulunduğu teknenin havaya uçmasıyla büyük bir şok yaşayacaktır. Demir'in adamları tarafından kaçırılacak olan Alev, Boran'ların çiftliğine hapsedilecektir. Balıkçılar, Murat'ı ağır yaralı bir şekilde bulup hastaneye yetiştireceklerdir. Murat'ın yazdığı intihar mektubunu bulacak olan polis, onun öldüğünü düşünecektir. Hastanede ölüm kalım savaşı verecek olan Murat'ın ölmediğini öğrenecek olan Neslihan Hanım büyük bir sevinç yaşayacaktır. Alev de Boran'ların çiftliğinde tutsak hayatı yaşamaya devam edecektir. Ümran ve Demir'in bir işler çevirdiğini sezecek olan Neslihan, onların oyununu ortaya çıkaracak bir girişimde bulunacaktır. Alev Alev 12. Bölümüyle 15 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
08

Ara

Alev Alev 11.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 11.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 320 kez
Özet: İlker İnanoğlu, Rojda Demirer, Berk Oktay ve Hande Soral’ın başrollerinde Alev Alev cumartesi akşamı ekranlarını hareketlendirmeye devam ediyor. Alev Alev 11. Bölümüyle 8 Aralık Cumartesi ATV’de ekrana geliyor. 8 Aralık Cumartesi ATV'de ekrana gelecek olan Alev Alev 11. Bölümde Murat ve Alev, Ümran'ın denizde kaybolmasının ardından kaçmaya ve Sığacık'ta güvenli bir yere sığınmaya çalışacaklardır. Yeğeninin kaybolmasından dolayı büyük bir endişe içerisinde olan Demir, aldatıldığı için de sinirden deliye dönecektir. Polisten önce Murat ve Alev'i ele geçirmeye çalışacak olan Demir, sürpriz bir telefon alacaktır. Yakut Kaptan, Sığacık'a ulaşmayı başaracak olan Alev ile Murat'ı güvenli bir yerde saklayacaktır. Çember gittikçe daraldıkça Murat ve Alev daha çok tedirgin olacaktır. Onları daha da güvenli bir yere götürme önerisi hiç beklemedikleri bir kişiden gelecektir. Alev Alev 11. Bölümüyle 8 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
01

Ara

Alev Alev 10.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 10.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 401 kez
Özet: Her hafta ATV ekranlarında yayımlanmaya devam eden Alev Alev, seyircinin büyük ilgisiyle karşılanıyor. Alev Alev, 10. Bölümüyle 1 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor. 1 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Alev Alev 10. Bölümde Ümran, Alev ve Murat'ın geçmişini araştırırken şok olacağı gerçeklerle yüzleşecektir. Sığacık'ta öğrenecekleri Ümran'ı öfkelendirse de o bunu bir süre gizlemeye karar verecektir. Ümran'ın yeni planı Alev'le Murat'ı açıklarını yakalamak üzere adım adım takip etmek olacaktır. Bunun için de bir dedektif tutacaktır. Her şeyden habersiz olan çift ise gizli saklı buluşmalarına devam edeceklerdir. Ümran, dedektif sayesinde Alev ve Murat'ı baş başa yakalamayı başaracaktır. O esnada yaşanacak bir olay üçünün hayatını değiştirecek düzeyde olacaktır. Alev Alev 10. Bölümüyle 1 Aralık Cumartesi akşamı ATV ekranlarında!
24

Kas

Alev Alev 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 9.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 417 kez
Özet: Deniz Yıldızı dizisinin 929. Bölüm Tek Parçamek için tıklayın.Deniz Yıldızı dizisinin diğer bölümlerini dizi izlemek için Burayı tıklayabilirsiniz. Deniz Yıldızı dizisinin Tüm bölümlerini ister hq,ister hd Kalitede izleyebilirsiniz.
17

Kas

Alev Alev 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 494 kez
Özet: lev Alev 8. Bölüm fragmanı yayımlandı Alev alev 8.bölümüyle 17 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Murat, ölüm kalım savaşı veriyor! Demir’in nikâh masasında polisler tarafından gözaltına alınması herkesi şoke etmiştir. Alev, gözaltına alınan Demir ile kaza geçirip hastaneye kaldırılan Murat arasında kalır. Demir, Ceyda’yı öldürmekle itham edilmektedir. Masum olduğunu bir türlü ispatlayamayan Demir, cinayet suçundan mahkûm edilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılan Murat ise ölüm kalım savaşı vermektedir. Alev, gözaltındaki nişanlısı ile hastanede yaşam mücadelesi veren sevdiği adam arasında kalmıştır. Her fırsatta hastaneye giden Alev’in Murat’a olan yoğun ilgisi, Ümran’ın dikkatini ve şüphesini çeker.
10

Kas

Alev Alev 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 427 kez
Özet: Alev nikah masasında! Demir’in evleneceği kızın Alev olduğunu anlayan Murat, büyük bir şok yaşamıştır. Yaşadıklarının intikamını almak için yola çıkan Alev, Murat’ı gördüğü andan itibaren işlerin hiç de planladığı gibi gitmeyeceğini fark etmiştir. Fakat geri dönmek için artık çok geçtir. Ümran, ilk gördüğü andan itibaren hiç hoşlanmadığı Alev’in dayısıyla evlenmesine karşı çıkar ve anneannesini Alev’e karşı doldurmaya çalışır. Etrafında olup bitenlerin farkında olmayan Demir, çok mutlu bir biçimde nikâh hazırlıklarına girişir. Murat, intikam almak için kendisini ateşe atan Alev’e mani olmak ve bu evliliği engellemek için her yolu dener. Murat’ın bütün çabalarına rağmen Demir ile Alev nikâh masasına oturur. Fakat onları hiç hesapta olmayan kötü bir sürpriz beklemektedir.
04

Kas

Alev Alev 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 474 kez
Özet:
04

Kas

Alev Alev 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 5.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 422 kez
Özet:
04

Kas

Alev Alev 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 455 kez
Özet:
04

Kas

Alev Alev 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 409 kez
Özet:
04

Kas

Alev Alev 2.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Alev Alev

Alev Alev 2.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 455 kez
Özet:
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as