30

Nis

20 Dakika 17.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 17.Bölüm izle Durum: Full HD Eklendi.
İzlenme: 1.938 kez
Özet: 20 Dakika her bölümüyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Star TV ekranlarında fırtına estiren 20 Dakika 17. Bölümüyle 30 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluşuyor.30 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluşacak olan 20 Dakika 17. Bölümde yanı başlarındaki düşmanı keşfedecek olan Melek ve Ali, daha dikkatli davranmaya başlayacaktır. Kedi'den hislerini gizlemekte zorlanacak olan Ali, diğer yandan onunla birlikte Başkan'ın sağ kolu Albay'ın peşine düşecektir. Ali, minyatürü çalmaya çalışırken Melek, Zorbada'dan korunmak için Muavin'den yardım isteyecektir. Kuzgun ile Ozan, Bursa'yla bağlantısı olan yeni bir kişinin izini sürmeye başlayacaktır. Ulaşacakları bilgiler Melek'in şaşırtıcı sırlarını da ortaya çıkartacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 17. Bölümüyle 30 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
23

Nis

20 Dakika 16.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 16.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 3.353 kez
Özet: Star TV ekranlarında fırtına gibi esen 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. 20 Dakika nefesleri kesecek 16. Bölümüyle 23 Nisan Salı akşamı Star TV’de!23 Nisan Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 16. Bölümde dostlarından emin olan Ali, en yakınındaki düşmanının varlığından habersiz şantajcının kim olduğunu bulmaya çalışacaktır. Bu süreçte Ali, gerçek düşmanını da öğrenecektir. Melek'le ilgili cevabını henüz vermeyecek olan Zorba, Melek'in dostu ya da düşmanı olmak adına bir tercihte bulunacaktır. Ozan'ın karşısına yeni bir ipucuyla çıkacak olan Kuzgun, anlatacaklarıyla Ozan'a tek bir seçenek bırakacaktır. Ozan, Kuzgun'la işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 16. Bölümüyle 23 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
16

Nis

20 Dakika 15.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 15.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.980 kez
Özet: Tuğba Büyüküstün ve İlker Aksum’un başrollerini aylaştığı 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Etkileyici senaryosu ile 20 Dakika 15. Bölüm 16 Nisan Salı akşamı Star TV’de!16 Nisan Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 15. Bölümde Ali, başta kendiyle olmak üzere büyük bir sınav atlatacaktır. Paranoyaları Ali'yi oldukça zorlayacaktır. Ali, şüphelerinin sesini dinleyecek ve doğru isimleri bulmak için yola koyulacaktır. Melek ve Zorba, şantajcının kimliği konusunda şüpheye düşecekler, onu bulmak için de işbirliğine gidecektir. Ozan ise Özgür'ün sırrını öğrenmeye bir adım daha yaklaşacaktır. Özgür ise sürpriz bir isim tarafından sırrını öğrenmek için köşeye sıkıştırılacaktır. Ali ise kendisini tehdit eden kadının kimliğini öğrenecektir. 20 Dakika nefesleri kesecek 15. Bölümüyle 16 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
09

Nis

20 Dakika 14.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 14.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.432 kez
Özet: Star TV ekranlarında fırtına gibi esen 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. 20 Dakika nefesleri kesecek 14. Bölümüyle 9 Nisan Salı akşamı Star TV’de!9 Nisan Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 14. Bölümde ilk kaçış denemeleri başarısızlıkla sonuçlanacak olan Ali ile Melek, pes edecek ve 20 yıllık mahkumiyeti kabulleneceklerdir. Ali ise Melek'i hayatından 20 yıl boyunca nasıl sileceğini düşünecektir. Kaçışın izleri ise Melek'i tedirgin edecek, Melek onları silmenin derdine düşecektir. Muavin soruşturma başlatacak ve Melek Zorbay'la birlikte panik halinde izleri yok etmeye çalışacaktır. Kaçışı ispatlayamayacak olan Ozan, önemli bir izin peşine düşecektir. Ozan'ın Özgür'le ilgili keşfedecekleri onu hayrete düşürürken şüphelerini de kuvvetlendirecektir. 20 Dakika nefesleri kesecek 14. Bölümüyle 9 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
02

Nis

20 Dakika 13.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 13.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 969 kez
Özet: Tuğba Büyüküstün ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Etkileyici senaryosu ile 20 Dakika 13. Bölüm 2 Nisan Salı akşamı Star TV’de!2 Nisan Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 13. Bölümde Ali'nin Melek'i hapishaneden kaçırmak için beklediği gün gelip çatacaktır. Büyük kavuşmaya 16 saat kala Ali'nin planı adım adım uygulanmaya koyulacaktır. Ali dışarıda çalışırken Melek de içeride yapması gerekenleri yerine getirecektir. Diğer yandan Zorba da hazırlıklarına sinsice devam edecektir. Muavin ise koğuşta olağan dışı bir hareketlilik olduğunu sezecek ve Melek'i her an göz hapsinde tutacaktır. Ozan da Ali'nin bir işler çevirdiğini hissedecek ve bir kaçırmanın yaşanacağından şüphelenecektir. 20 Dakika nefesleri kesecek 13. Bölümüyle 2 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
19

Mar

20 Dakika 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 12.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 789 kez
Özet: 20 Dakika, heyecanla beklenen 12. bölümüyle 19 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında!19 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan 20 Dakika 12. Bölümde Ali, yolun sonuna geldiğini düşünürken hiç ummadığı bir anda şantajla karşı karşıya kalacaktır. Ali Öğretmeni engellemek isteyen karanlık bir yüz, onu tehdit ederek yolundan döndürmeye çalışacaktır. Melek ise yardıma ihtiyaç duyacaktır. Ali ve Kuzgun'a dair şüphelere sahip olan Melek, Özgür'ün lendisine onlarla ilgili Haberler getirmesini isteyecektir. Özgür, Melek'in şüphelerini boşa çıkarmak için casusluk yapmayı kabul edecektir. Yaşanacakların sonunda Ali Öğretmen için yolun sonu gelmiş olacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 12. Bölümüyle 19 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
12

Mar

20 Dakika 11.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 11.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 945 kez
Özet: Senaristliğini Kerem Deren ve Pınar Bulut’un üstlendiği 20 Dakika nefesleri kesecek 11. bölümüyle 12 Mart Salı akşamı Star TV’de!12 Mart Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 11. Bölümde Ali, planlarını tıkır tıkır işletirken Melek, sürpriz bir şekilde Zorba'yı plana dahil edecektir. Melek'le hapishaneden çıkmayı kafaya koyacak olan Zorba, büyük bir teklif alacaktır. Ali, Melek'i kaçırdıktan sonra ne yapacağı sorusunun cevabını arayacaktır. Bunun için de Melek'i kaçırma gününün tatbikatını yapacaktır. Ozan komiser, Ali'nin bir iş çevirdiğinden şüphelenecek ve onun peşine düşecektir. Ozan, herkesin hayatını değiştirecek bir olaya şahit olacaktır.20 Dakika nefesleri kesecek 11. Bölümüyle 12 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
05

Mar

20 Dakika 10.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 10.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 567 kez
Özet: 20 Dakika her bölümüyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Star TV ekranlarında fırtına estiren 20 Dakika 10. Bölümüyle 5 Mart Salı akşamı seyirciyle buluşuyor.5 Mart Salı akşamı seyirciyle buluşacak olan 20 Dakika 10. Bölümünde Melek daha fazla vicdan azabı çekemeyerek herşeyi itiraf etmeye karar verir.Melek Ali'ye gerçekleri anlatmaya karar verir. Fakat Ali, duymayı çok istediği gerçekleri kaldırabilecek midir? Şimdi Melek'e tekrar güvenebilmek için duyduklarından emin olması lazımdır. Gerçeklerin peşinde olanlar her geçen gün artmaya devam ediyor.Ali'den habersiz iki kişi daha Melek'le ilgili gerçeklerin peşindedir.Kuzgun ve Ozan. Buldukları ipuçlarıyla Ali'yi ikna etmeleri kolay olmayacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 10. Bölümüyle 5 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
26

Şub

20 Dakika 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 9.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 915 kez
Özet: Star TV ekranlarında fırtına gibi esen 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. 20 Dakika nefesleri kesecek 9. Bölümüyle 26 Şubat Salı akşamı Star TV’de!26 Şubat Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 9. Bölüm Özeti: Kuzgun şüphelerinin peşinde Melek'le yüzleşti. Melek'in kim olduğu Kuzgun'un gözünden kaçmayacak. Artık bu kadınla ilgili bir şey biliyor. Fakat Melek'le ilgili bir şeyler bilen biri daha var. Özgür. Sonunda bildiklerini Ali'ye anlatacak.20 Dakika nefesleri kesecek 9. Bölümüyle 26 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
19

Şub

20 Dakika 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 730 kez
Özet: Tuğba Büyüküstün ve İlker Aksum’un başrollerini aylaştığı 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Etkileyici senaryosu ile 20 Dakika 8. Bölüm 19 Şubat Salı akşamı Star TV’de! 19 Şubat Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 8. Bölümde herkesi alarma geçirecek olan Muavin, çok önemli bir telefon numarasına ulaşacaktır. Telefonun diğer ucundaki ses ise çok daha sürpriz bir isim olacaktır. Ali, Melek'e yardım için dışarıda çaba sarf ederken Melek içeride de kendisine yardım edecek bir aday belirleyecektir. Melek, o ismi planın bir parçası yapabilmek için uğraşacaktır. Kedi de plan gereği hapse düşecektir. İlk ziyaretçileri ise Kuzgun ve sürpriz bir isim olacaktır. Tayfur ve Duru da ilginç bir sürprizle karşılaşacak, hemen ardından komiser Ozan'a ulaşmaya çalışacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 8. Bölümüyle 19 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
12

Şub

20 Dakika 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 653 kez
Özet: 20 Dakika, heyecanla beklenen 7. bölümüyle 12 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında! 12 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan 20 Dakika 7. Bölümde Başkan'ın evinde mahsur kalacak olan Duru, telesekreterle birlikte evden çıkmaya çalışacaktır. Kaçış planı son anda çıkacak bir pürüzle engellenecektir. Bunun üzerine Ali, Muavin'in lojmandaki evine girmeye çalışacaktır. Hayatta kalmanın yolunu bulacak olan Melek, Akrep ve Muavin'e karşı ayrı ayrı zafer kazanacaktır. Tüm mahkumlar, Melek için yek vücut olacaktır. Ali'nin Ozan'a çok ihtiyacı olduğu anda Ozan görevden alınacaktır. Ozan, Ali'ye yardım etmeye çalışacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 7. Bölümüyle 12 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
05

Şub

20 Dakika 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 695 kez
Özet: Senaristliğini Kerem Deren ve Pınar Bulut’un üstlendiği 20 Dakika nefesleri kesecek 6. bölümüyle 5 Şubat Salı akşamı Star TV’de! 5 Şubat Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 6. Bölümde sahte kimliğiyle Melek'e ulaşmak için ilk adımı atacak olan Ali, bunun için içeriden masum birini kullanmak zorunda kalacaktır. Melek, kurtulabilmek için kendisiyle birlikte bir başka mahkumu da ateşe atacaktır. Ozan, sürpriz bir tanık sayesinde gerçeğe daha da yaklaşacak ancak hayatını da tehlikeye atacaktır. Tek başına çıkacağı yolda birisinden yardım isteyecek olan Duru, başını derde sokacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 6. Bölümüyle 5 Şubat Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
29

Oca

20 Dakika 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 5.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 485 kez
Özet: 20 Dakika her bölümüyle nefesleri kesmeye devam ediyor. Star TV ekranlarında fırtına estiren 20 Dakika 5. Bölümüyle 29 Ocak Salı akşamı seyirciyle buluşuyor. 29 Ocak Salı akşamı seyirciyle buluşan 20 Dakika 5. Bölümde Kedi'nin ısrarıyla Ali, Melek'i de mücadelenin içine dahil etmeye çalışacaktır. Planını Melek'e anlatacak olan Ali'yi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Kerim'in durumunun gittikçe kötüleşmesi Başkan'ın hayatının en zor kararlarından birini almasına sebep olacaktır. Başkan, Ali ve Melek'in çocuklarına gözünü dikecektir. Koğuşta büyük bir kavga çıkacak ve Melek, ölümle burun buruna gelecektir. 20 Dakika nefesleri kesecek 5. Bölümüyle 29 Ocak Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
22

Oca

20 Dakika 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 501 kez
Özet: Star TV ekranlarında reyting rekorları kıran 20 Dakika, her bölümüyle heyecan fırtınası oluşturmaya devam ediyor. 20 Dakika nefesleri kesecek 4. Bölümüyle 22 Ocak Salı akşamı Star TV’de! 22 Ocak Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 4. Bölümde Ali'ye çıkaracağı sahte kimlikle Kedi, ona ilk yardımını yapacaktır. Yasa dışı bir işe girişmek Ali'yi oldukça zorlayacaktır. Bu süreçte Ali'nin en büyük yardımcısı Kuzgun olacaktır. Melek, Aslı'nın ölümüyle büyük bir yıkım yaşarken Ozan'ı da kaybetme korkusu yaşamaya başlayacaktır. Muavin'in tüm engellemelerine rağmen Ozan, geri adım atmayacak ve Aslı'nın ölümüyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Kerim'le ilgili çarpıcı bilgiler Ozan'ı gerçeğe bir adım daha yaklaştıracaktır. Diğer yandan Ali ve çocukları için maddi sıkıntılar kendisini göstermeye başlayacaktır. 20 Dakika nefesleri kesecek 4. Bölümüyle 22 Ocak Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
15

Oca

20 Dakika 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: 20 Dakika

20 Dakika 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 415 kez
Özet: Tuğba Büyüküstün ve İlker Aksum’un başrollerini aylaştığı 20 Dakika, ilk iki bölümüyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Etkileyici senaryosu ile 20 Dakika 3. Bölüm 15 Ocak Salı akşamı Star TV’de! 15 Ocak Salı akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 3. Bölümde Kedi'yi yardıma ikna etmeyi başaracak olan Ali, Kuzgun adlı genç bir kadının engeline takılacaktır. Kuzgun, hem Ali'nin Kedi'yi etkilemesi için hem de doğru adımları atması için önemli bir faktör olacaktır. Başkan, sürpriz bir ziyaretle Melek'i ziyaret edecek ve onu en zayıf yerinden vuracaktır. Pes etmeme kararı alacak olan Melek, sesini duyurmaya çalıştığında Zorba'nın başını yakacaktır. Aslı'nın peşine düşecek olan Ozan, karşılaşacağı manzara karşısında Melek'in masumiyetine inanmaya başlayacaktır. Tuba Büyüküstün, İlker Aksum İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar ve Barış Falay'ın rol aldığı 20 Dakika 3. Bölüm 15 Ocak Salı akşamı Star TV ekranlarında olacak.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as