05

May

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 22.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 22.Bölüm izle Durum: 20:00 Star Tv
İzlenme: 2.472 kez
Özet: Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan'ın sunumuyla Star Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkan Survivor resmen nefesleri kesiyor. Survivor 2013 22. bölümüyle 5 Mayıs Cumartesi İzleyenlerinin ekranlara kilitlicek. Survivor ünlülerden bir yarışmacıyı daha eledi. Dağhan'la birlikte sms'e kalan Jokey Erhan adaya veda etti. 3 haftadır dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler bu seriye son vermek istiyor. Survivor 2013 yeni bölüm fragman ödül oyunu izle 22. bölüm 5 Mayıs Cumartesi Adanın sevilen ve çalışkan isimlerinden olan Erhan'ın gitmesiyle adada hüzün oluştu. Survivor 22. bölümde ödül oyunu kimin olacak büyük merakla bekleniyor. Emel ile başlayan vedalara sırası ile Seda Akman ve Mustafa Sürmen eklenince gönüllüler takımı bir anda ünlüler takımana 9 - 5 gibi azalmış oldu ve şartları fazlası ile zorladılar. Survivor gönüllüler takımıda 3 yarışmacı elendi ve survivor gönüllüler takımı 5 yarışmacısı ile survivor oyununa devam etmektedir.Survivor yeni bölümleriyle cumartesi, pazar ve pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında.
04

May

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 21.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 21.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 2.135 kez
Özet: Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan'ın sunumuyla Star Tv ekranlarında izleyicilerinin karşısına çıkan Survivor resmen nefesleri kesiyor. Survivor 2013 yeni bölüm fragman izle 21. bölüm 4 Mayıs Cumartesi İzleyenlerinin ekranlara kilitleyen Survivor ünlülerden bir yarışmacıyı daha eledi. Dağhan'la birlikte sms'e kalan Jokey Erhan adaya veda etti. 3 haftadır dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler bu seriye son vermek istiyor. Survivor 2013 yeni bölüm fragman ödül oyunu izle 21. bölüm 4 Mayıs Cumartesi Adanın sevilen ve çalışkan isimlerinden olan Erhan'ın gitmesiyle adada hüzün oluştu. Survivor 21. bölümde ödül oyunu kimin olacak büyük merakla bekleniyor. Emel ile başlayan vedalara sırası ile Seda Akman ve Mustafa Sürmen eklenince gönüllüler takımı bir anda ünlüler takımana 9 - 5 gibi azalmış oldu ve şartları fazlası ile zorladılar. Survivor gönüllüler takımıda 3 yarışmacı elendi ve survivor gönüllüler takımı 5 yarışmacısı ile survivor oyununa devam etmektedir.Survivor yeni bölümleriyle cumartesi, pazar ve pazartesi akşamları Star Tv ekranlarında.
29

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 20.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 20.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 933 kez
Özet: Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 20.Bölüm 29 Nisan 2013 Pazartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek.Yeni bölümde Star TV ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının cumartesi gecesi yayınlanacak olan bölümünde kahkaha dolu dakikalar yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler tekne gezisini kazanmak için ödül yarışmasında kıyasıya bir rekabete girecekler. Ümit Kran ile Duygu'nun karşılıklı mücadelesi nefesleri kesecek. Adanın zorlukları ve açıkla mücadele eden yarışmacılar bu anlardan keyif almak için değişik oyunlar oynuyorlar. Ünlüler takımı da bu hafta Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını tiye aldılar. Survivor adasında Yetenek Sizsiniz'i ti'ye aldılar! Bennu Gerede Hülya Avşar'ı, Dağhan Külegeç Acun Ilıcalı'yı ve Ümit Karan'da Sergen Yalçın'ı canlandırdı ve jüri masasına oturdu. Bennu, Dağhan ve Ümit'in jüri masasında oturuğu Yetenek Sizsiniz'in yarışmacıları ise Cengiz Çoşkun, Irmak Atuk ve Ümit Karan'dı. Kahkaha dolu dakikaların yaşandığı bu anlar Ünlüler grubuna büyük moral oldu.
28

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 19.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 19.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.425 kez
Özet: Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 19.Bölüm 27 Nisan 2013 Pazar akşamı Star TV'de ekranlara gelecek.Yeni bölümde Star TV ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının cumartesi gecesi yayınlanacak olan bölümünde kahkaha dolu dakikalar yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler tekne gezisini kazanmak için ödül yarışmasında kıyasıya bir rekabete girecekler. Ümit Kran ile Duygu'nun karşılıklı mücadelesi nefesleri kesecek. Adanın zorlukları ve açıkla mücadele eden yarışmacılar bu anlardan keyif almak için değişik oyunlar oynuyorlar. Ünlüler takımı da bu hafta Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını tiye aldılar. Survivor adasında Yetenek Sizsiniz'i ti'ye aldılar! Bennu Gerede Hülya Avşar'ı, Dağhan Külegeç Acun Ilıcalı'yı ve Ümit Karan'da Sergen Yalçın'ı canlandırdı ve jüri masasına oturdu. Bennu, Dağhan ve Ümit'in jüri masasında oturuğu Yetenek Sizsiniz'in yarışmacıları ise Cengiz Çoşkun, Irmak Atuk ve Ümit Karan'dı. Kahkaha dolu dakikaların yaşandığı bu anlar Ünlüler grubuna büyük moral oldu.
27

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 18.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 18.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.550 kez
Özet: Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 18.Bölüm 27 Nisan 2013 Cumartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek.Yeni bölümde Star TV ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının cumartesi gecesi yayınlanacak olan bölümünde kahkaha dolu dakikalar yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler tekne gezisini kazanmak için ödül yarışmasında kıyasıya bir rekabete girecekler. Ümit Kran ile Duygu'nun karşılıklı mücadelesi nefesleri kesecek. Adanın zorlukları ve açıkla mücadele eden yarışmacılar bu anlardan keyif almak için değişik oyunlar oynuyorlar. Ünlüler takımı da bu hafta Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasını tiye aldılar. Survivor adasında Yetenek Sizsiniz'i ti'ye aldılar! Bennu Gerede Hülya Avşar'ı, Dağhan Külegeç Acun Ilıcalı'yı ve Ümit Karan'da Sergen Yalçın'ı canlandırdı ve jüri masasına oturdu. Bennu, Dağhan ve Ümit'in jüri masasında oturuğu Yetenek Sizsiniz'in yarışmacıları ise Cengiz Çoşkun, Irmak Atuk ve Ümit Karan'dı. Kahkaha dolu dakikaların yaşandığı bu anlar Ünlüler grubuna büyük moral oldu.
22

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 17.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 17.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.081 kez
Özet: 22 Nisan 2013 Pazartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek olan Survivor 2013 17. bölümde neler olacak? Artık adada her şey değişti. Bu haftaya kadar sefa süren Ünlüler ve cefa çeken Gönüllüler'de dengeler değişti. Ünlüler geçen hafta ilk kez bir kayıp verdiler. Bu kişi Nazenin'di. Geçen haftadan beri içlerine bir korku düşen Survivor Ünlüleri, artık kendi aralarında gruplaşmaya ve kavga etmeye başladılar. Irmak, Bennu ve Larissa şeytan üçgeni, adadaki diğer kalanlarla sorunlar yaşıyor. Tüm bu olanlardan güç alan Gönüllüler grubu, artık bütün oyunları kendilerinin kazanacağını düşünüyor. Survivor 2013'ün 17. bölüm fragmanından anlaşıldığı kadarıyla geçen hafta yanan hırs ateşleri, bu hafta çok daha yüksek noktalara ulaşıyor. Bu hafta ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı biri gidecek? Hepsinin cevabı 22 nisan 2013 Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV'de.
21

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 16.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 16.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.096 kez
Özet: 21 Nisan 2013 Pazar akşamı Star TV'de ekranlara gelecek olan Survivor 2013 16. bölümde neler olacak? Artık adada her şey değişti. Bu haftaya kadar sefa süren Ünlüler ve cefa çeken Gönüllüler'de dengeler değişti. Ünlüler geçen hafta ilk kez bir kayıp verdiler. Bu kişi Nazenin'di. Geçen haftadan beri içlerine bir korku düşen Survivor Ünlüleri, artık kendi aralarında gruplaşmaya ve kavga etmeye başladılar. Irmak, Bennu ve Larissa şeytan üçgeni, adadaki diğer kalanlarla sorunlar yaşıyor. Tüm bu olanlardan güç alan Gönüllüler grubu, artık bütün oyunları kendilerinin kazanacağını düşünüyor. Survivor 2013'ün 16. bölüm fragmanından anlaşıldığı kadarıyla geçen hafta yanan hırs ateşleri, bu hafta çok daha yüksek noktalara ulaşıyor. Bu hafta ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı biri gidecek? Hepsinin cevabı 21 nisan 2013 Pazar günü saat 20.00'de Star TV'de.
20

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 15.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 15.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.200 kez
Özet: 20 Nisan 2013 cumartesi akşamı Star TV'de ekranlara gelecek olan Survivor 2013 15. bölümde neler olacak? Artık adada her şey değişti. Bu haftaya kadar sefa süren Ünlüler ve cefa çeken Gönüllüler'de dengeler değişti. Ünlüler geçen hafta ilk kez bir kayıp verdiler. Bu kişi Nazenin'di. Geçen haftadan beri içlerine bir korku düşen Survivor Ünlüleri, artık kendi aralarında gruplaşmaya ve kavga etmeye başladılar. Irmak, Bennu ve Larissa şeytan üçgeni, adadaki diğer kalanlarla sorunlar yaşıyor. Tüm bu olanlardan güç alan Gönüllüler grubu, artık bütün oyunları kendilerinin kazanacağını düşünüyor. Survivor 2013'ün 15. bölüm fragmanından anlaşıldığı kadarıyla geçen hafta yanan hırs ateşleri, bu hafta çok daha yüksek noktalara ulaşıyor. Survivor 2013 Ünlüler ile Gönüllüler arasında dengelerin değişmesiyle daha da zevkli bir hale geldi. Eskiden gayet rahat oldukları bilinen Ünlüler takımında artık kazanlar kaynıyor. Birbirlerine düşen ve gruplaşan Ünlüler takımını görüp bugüne kadar o rahatlığı yaşayammamış olan Gönüllüler takımı ise, birbirlerine daha çok yaklaşmaya ve ilk defa bir takım ruhu oluşturmaya başladılar. Bakalım ileriki haftalarda neler göreceğiz? Dokunulmazlık sembolünü geçen bölümde Gönüllüler takımından Murat'a kaptıran Ünlüler takımını bu hafta ne bekliyor? Bu haftanın dokunulmazlık sembolünü kim alacak? Bu hafta ünlüler takımından mı yoksa gönüllüler takımından mı biri gidecek? Hepsinin cevabı 20 nisan 2013 cumartesi günü saat 20.00'de Star TV'de.
15

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 14.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 14.Bölüm izle Durum: HD Kalite Eklendi.
İzlenme: 1.105 kez
Özet: Survivor ünlüler gönüllüler zorlu mücalesi ile devam ediyor. Survivor 2013 14. bölüm 15 nisan Pazar günü yeni bölümü ile yayınlanacak. Ünlülerin performansları gönüllülerin ise kötü stratejileri devam edecek mi. 12. bölümde oynanan ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu kim kazanacak ? Şuana kadar ünlülerden kimse elenmedi. Dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler alsa da sayıları giderek azalmaya devam ediyor. Bu hafta adaya veda eden isim ünlülerden mi olacak, tüm bu sorularımızın cevabını 13 Nisan cumartesi akşamı 12. bölümü izle yerek öğreneceğiz.Survivor 2013 mücadelesi bütün hızıyla devam ediyor. En son Survivor Gönüllüler takımından Mustafa'nın elenmesiyle 5 kişi kalması ve karşısında yer alan Ünlüler takımından henüz kimsenin elenmemiş olması ilginç bir durum yaratıyor. Peki, bu hafta Survivor adasında neler olacak? Dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunlarını Ünlüler Gönüllüler takımından kimler alacak? Ünlüler'in Gönüllüler üzerindeki üstünlüğü nasıl devam edecek?
14

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 13.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 13.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 900 kez
Özet: Survivor ünlüler gönüllüler zorlu mücalesi ile devam ediyor. Survivor 2013 13. bölüm 14 nisan Pazar günü yeni bölümü ile yayınlanacak. Ünlülerin performansları gönüllülerin ise kötü stratejileri devam edecek mi. 12. bölümde oynanan ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu kim kazanacak ? Şuana kadar ünlülerden kimse elenmedi. Dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler alsa da sayıları giderek azalmaya devam ediyor. Bu hafta adaya veda eden isim ünlülerden mi olacak, tüm bu sorularımızın cevabını 13 Nisan cumartesi akşamı 12. bölümü izle yerek öğreneceğiz.Survivor 2013 mücadelesi bütün hızıyla devam ediyor. En son Survivor Gönüllüler takımından Mustafa'nın elenmesiyle 5 kişi kalması ve karşısında yer alan Ünlüler takımından henüz kimsenin elenmemiş olması ilginç bir durum yaratıyor. Peki, bu hafta Survivor adasında neler olacak? Dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunlarını Ünlüler Gönüllüler takımından kimler alacak? Ünlüler'in Gönüllüler üzerindeki üstünlüğü nasıl devam edecek?
13

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 12.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.198 kez
Özet: Survivor ünlüler gönüllüler zorlu mücalesi ile devam ediyor. Survivor 2013 12. bölüm 13 nisan cumartesi yeni bölümü ile yayınlanacak. Ünlülerin performansları gönüllülerin ise kötü stratejileri devam edecek mi. 12. bölümde oynanan ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu kim kazanacak ? Şuana kadar ünlülerden kimse elenmedi. Dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler alsa da sayıları giderek azalmaya devam ediyor. Bu hafta adaya veda eden isim ünlülerden mi olacak, tüm bu sorularımızın cevabını 13 Nisan cumartesi akşamı 12. bölümü izle yerek öğreneceğiz.Survivor 2013 mücadelesi bütün hızıyla devam ediyor. En son Survivor Gönüllüler takımından Mustafa'nın elenmesiyle 5 kişi kalması ve karşısında yer alan Ünlüler takımından henüz kimsenin elenmemiş olması ilginç bir durum yaratıyor. Peki, bu hafta Survivor adasında neler olacak? Dokunulmazlık oyunu ve ödül oyunlarını Ünlüler Gönüllüler takımından kimler alacak? Ünlüler'in Gönüllüler üzerindeki üstünlüğü nasıl devam edecek?
08

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 11.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 11.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.102 kez
Özet: Gönüllüler adasında Emel'in ardından Seda'nın da adadan ayrılmasından sonra sayıca eksilen Gönüllüler takımında neler oluyor? Ünlüler ekibi ne durumda? Bu haftaki ödül oyununda neler yaşandı? Gönüllüler takımı köpekbalığı yakaladı. Bu detayların tamamını izleyebileceğiniz Survivor 11. bölüm 8 Nisan Pazar günü yayınlanacak. Çekimleri bu yıl Panama'nın İnci Adası' nda yapılan yarışmanın 'Ünlüler' ekibinde Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu, oyuncu Cengiz Coşkun, manken Irmak Atuk, milli futbolcu Ümit Karan ve oyuncu Dağhan Külegeç, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Doğukan Manço, Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz'un ve Brezilyalı model Larissa Gacemer var. 'Gönüllüler" yarışmacıları ise Murat Ceylan, Emel Erdemar, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Duygu Çetinkaya, Bozok Gören,Gül Fakı, Seda Akman.
07

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 10.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 10.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.744 kez
Özet: Gönüllüler adasında Emel'in ardından Seda'nın da adadan ayrılmasından sonra sayıca eksilen Gönüllüler takımında neler oluyor? Ünlüler ekibi ne durumda? Bu haftaki ödül oyununda neler yaşandı? Gönüllüler takımı köpekbalığı yakaladı. Bu detayların tamamını izleyebileceğiniz Survivor 10. bölüm 7 Nisan Pazar günü yayınlanacak. Çekimleri bu yıl Panama'nın İnci Adası' nda yapılan yarışmanın 'Ünlüler' ekibinde Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu, oyuncu Cengiz Coşkun, manken Irmak Atuk, milli futbolcu Ümit Karan ve oyuncu Dağhan Külegeç, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Doğukan Manço, Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz'un ve Brezilyalı model Larissa Gacemer var. 'Gönüllüler" yarışmacıları ise Murat Ceylan, Emel Erdemar, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Duygu Çetinkaya, Bozok Gören,Gül Fakı, Seda Akman.
06

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 9.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 1.211 kez
Özet: Gönüllüler adasında Emel'in ardından Seda'nın da adadan ayrılmasından sonra sayıca eksilen Gönüllüler takımında neler oluyor? Ünlüler ekibi ne durumda? Bu haftaki ödül oyununda neler yaşandı? Gönüllüler takımı köpekbalığı yakaladı. Bu detayların tamamını izleyebileceğiniz Survivor 9. bölüm 06 Nisan Cumartesi günü yayınlanacak. Çekimleri bu yıl Panama'nın İnci Adası' nda yapılan yarışmanın 'Ünlüler' ekibinde Gazeteci Nazenin Tokuşoğlu, oyuncu Cengiz Coşkun, manken Irmak Atuk, milli futbolcu Ümit Karan ve oyuncu Dağhan Külegeç, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede, DJ Doğukan Manço, Dünya Fair Play ödülünü alan Erhan Yavuz'un ve Brezilyalı model Larissa Gacemer var. 'Gönüllüler" yarışmacıları ise Murat Ceylan, Emel Erdemar, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Duygu Çetinkaya, Bozok Gören,Gül Fakı, Seda Akman.
01

Nis

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.809 kez
Özet: Yeni bölümleriyle survivor bu haftada da bambaşka. Ada da kavgalar başladı, ada gerilmeye başladı. İşte 1 Nisan 2013 Aksamı Star tv de yayınlanıcak olan yeni bölüm özeti.1 Nisan da ada da gergin anlar başladı gibi. İlk haftadan gönüllülerde kavga olmuştu. Bu kavgada duygu ve bozok atışmışlar, duygu grubdan uzaklaşarak ayrı yerde yatmaya başlamıştı. Daha sonra ki haftalar da ise bu kavgalar sürdü. Çünkü sinirlerine hakim olamayan oyuncular ve ardı ardına kaybedilen oyunlar yüzünden sinirlenen Gönüllüler ada da kavgaya sebebiyet vermişlerdi. Bu hafta da ise Ünlüler tarafında bir kavga olduğunu gözlemekteyiz. 1 Nisan 2013 8.bölüm fragmanın da da izleyeceğiniz gibi Ünlüler tarafında bir kavganın olduğunu görebilirsiniz. Ünlüler de Gönüllülerden sonra ada da kavga etmeye başladı.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as