15

May

Merhamet 14. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 14. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 2.146 kez
Özet:
11

May

Merhamet 13. Bölüm 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 13. Bölüm 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 422 kez
Özet:
08

May

Merhamet 13. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 13. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 559 kez
Özet:
01

May

Merhamet 12.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 12.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.039 kez
Özet: Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, 12. Bölümüyle 1 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 1 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 12. Bölümde Narin, babasının mesajıyla Irmak'ı kapı dışına çıkartıp onunla yüzleşecektir. Fırat da iki arkadaş konuşurken onların yanına gelecektir. Narin, Şadiye'nin başına bir kötülük gelmesinden büyük endişe duyacaktır. Deniz, Deniz'i Şadiye'yi nereden tanıdığı konusunda sıkıştıracaktır. Fırat da Narin'e Şadiye'yi bulma konusunda yardım etmeye devam edecektir. Ayhan ile Irmak, Can ile Şadiye'nin ortak bir geçmişe sahip olduğunu gösteren birkaç fotoğrafa ulaşacak ve bunları koz olarak kullanmaya karar vereceklerdir. Sermet'se kaçırdığı Şadiye'yi alıkoymaya devam edecek ve Narin'e layık iyi bir kız olana kadar kilit altında tutma kararı alacaktır. Şadiye ise Sermet'in Narin için büyük bir tehlike olduğunu fark edip kaçmaya ve ablasına ulaşmaya çalışacaktır. Merhamet 1 Mayıs Çarşamba akşamı 12. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
24

Nis

Merhamet 11.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 11.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.292 kez
Özet: Özgü Namal’ın başrolde yer aldığı Merhamet 11. Bölümüyle 24 Nisan Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.24 Nisan Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Merhamet 11. Bölümde Sermet, Narin'in gözüne girebilmek için Şadiye'yi arayıp bulacaktır. Ümmühan, Dedektif Ayhan'a Recep'in bile bilmediği gerçekleri anlatacaktır. Recep'se Irmak'la Ayhan arasındaki bağlantıyı çözecek ve onlara bir oyun oynayacaktır. Necati hapisten çıkacak ve Fırat onu evine götürecektir. Irmak, Fırat'ın bu tavrı karşısında çok sinirlenecektir. Sema, Şadiye'nin terziye abisi Mehmet tarafından pazarlandığını Narin'e söyleyince genç kız neye uğradığını şaşıracaktır. Zafer de bu gerçeği öğrenince öfkeden deliye dönecektir. Ümmühan, İbo'nun hasretinden hastaneye düşecektir. Merhamet 24 Nisan Çarşamba akşamı 11. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
17

Nis

Merhamet 10.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 10.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.265 kez
Özet: Reytinglerde beklenen başarıyı gösteremeyen Merhamet, 17 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına 10. Bölümüyle gelmeye hazırlanıyor.17 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 10. Bölümde Deniz, Fırat'ın evinin önünde Narin'i yakalayacak ve orada ne işi olduğunun hesabını soracaktır. Deniz'in nasihatları üzerine oturup düşünecek olan Fırat, herkesi şaşırtacak bir adım atacaktır. Narin ise Deniz'e Fırat'ın evinin önünde ne işi olduğunu izah ederken zor anlar yaşayacaktır. Recep, Ümmü'nün söyledikleri üzerine terzi kadını takibe alacaktır. Kendisini bir anda Narin'in karşısında bulacak olan Recep, Narin'in yeni hayatı karşısında şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Sadiye ise çalışmaya başladığı terzide olumsuz bazı tecrübeler yaşayacaktır. Narin ise iş bulamamanın sıkıntısını yeni bir adım atarak aşacaktır. Merhamet 17 Nisan Çarşamba akşamı 10. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
10

Nis

Merhamet 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 9.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.574 kez
Özet: Aynı akşam aynı kanalda arka arkaya ekrana gelen Kuzey Güney dizisiyle kıran kırana bir reyting mücadelesi veren Merhamet 9. Bölümüyle 10 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.10 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 9. Bölümde Hatice ve Erdoğan, Recep'in Ümmü'yle gidişiyle hüzne boğulacak ancak Recep'in sürpriz bir şekilde geri dönüşü Hatice'nin sevinmesini sağlayacaktır. Yaslıhan'da ekonomik kriz yaşanacak, Hikmet fabrikasını satarak kulüp başkanlığından da çekilmek zorunda kalacaktır. Kriz, Narin'in de iş bulamamasına sebep olacaktır. Okulu bırakmak ve çalışmak zorunda kalacak olan Narin'e yardım eli Fırat'tan uzanacaktır. Şadiye, terzide çalışmaya başlayacağını söyleyecek, Mehmet, gönülsüz de olsa bu durumu kabul edecektir. Hikmet ise Babür sayesinde bir gecede milyarder olacaktır. Narin ve Atıf'ı Abant'ta basmak için yola çıkacak olan Deniz, Can ve Irmak büyük bir karışıklığın çıkmasına sebep olacaklardır. Narin'le ilgili şüpheleri gittikçe artacak olan Irmak, onu hapse attırmak için uğraşacaktır. Fırat ise Irmak'la nişanlanma kararı alacak ancak kırgın olan Irmak bunu reddedecektir. Merhamet 10 Nisan Çarşamba akşamı 9. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
03

Nis

Merhamet 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 4.321 kez
Özet: Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, her bölümüyle seyircide merak uyandırmaya devam ediyor. Merhamet 8. Bölümüyle 3 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D’de!3 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Merhamet 8. Bölümde Yaslıhan ziyareti Fırat ve Narin'i birbirine yakınlaştıracak, Sermet ise olaydan haberdar olunca sinirden deliye dönecektir. Soluğu Yaslıhan'da alacak olan Sermet, hesap sormak için Fırat'ın karşısına dikilecektir. Ali ise düzenin bozulacağı endişesiyle Fırat'ı Sermet'ten kurtarmak amacıyla bir plan yapacaktır. Diğer yandan Narin, ailesinin ölümüyle ilgili araştırmalarına devam edecektir. Eski komşularını tek tek ziyaret edecek olan Narin, ilginç bilgilere ulaşırken duygusal anlar da yaşayacaktır. Kötü bir evlilik yapmış olan Sema ise Narin ile Fırat'ı karşısında görünce büyük bir şok yaşayacaktır. Deniz ise Narin ve Fırat'ın birlikte olduğundan şüphelenerek onların peşine düşecektir. Recep ile Ümmü aşkı ise büyük bir belayı üzerine çekecektir. Onlar hayatlarını alt üst edecek belayla yüzleşirken genç Fırat ve Narin, gizli saklı aşk yaşamaya devam edecektir. Merhamet 3 Nisan Çarşamba akşamı 8. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
27

Mar

Merhamet 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.848 kez
Özet: Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, 7. Bölümüyle 27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 7. Bölümde Narin'in ailesiyle ilgili araştırma yapacak olan Polis Metin, bazı önemli bilgilere ulaşacak ancak Erol Bey, bunların Narin'den gizlenmesini isteyecektir. Narin, ailesiyle ilgili şok edici gerçekten habersiz Fırat'la birlikte uzun sürecek bir yolculuğa çıkacaktır. Diğer yandan Narin ve Atıf arasındaki hızlı yakınlaşma kafaları meşgul etmeye başlayacaktır. Fırat ile Narin'in Yaslıhan ziyaretini Sermet öğrenecek; Can'ı kullanarak kızlara yakınlaşmaya çalışacaktır. Ümmühan, kendisini tezxi olarak tanıtacak olan Dedektif Ayhan'la kısa sürede samimi olacak ve onunla araştırmanın seyrini değiştirecek bilgiler paylaşacaktır. Artık Irmak'ın elinde Narin'le ilgili çok çarpıcı bir bilgi vardır. Merhamet 27 Mart Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
20

Mar

Merhamet 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 3.911 kez
Özet: Özgü Namal’ın başrolde yer aldığı Merhamet 6. Bölümüyle 20 Mart Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.20 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Merhamet 6. Bölümde Narin ve Fırat, birbirlerine karşı kılıçlarını çekecekler ve ikili arasındaki düello resmen başlayacaktır. Fırat, bu oyunun sonuna kadar gitmeye kararlıyken diğer yandan Atıf'ın varlığından da rahatsız olacaktır. Sermet de Atıf'tan rahatsızdır ve Narin'le ilgili yeni planlar yaparken Atıf bütün bunları alt üst edecektir. Genç Narin, İstanbul'a kalkıp gidecek ve Fırat'a Sema'yı hamile bırakmasının hesabını soracaktır. Ancak diğer yandan da Narin, İstanbul'un büyüsüne kapılacaktır. Üniversitede Narin'i karşısında görecek olan Fırat büyük bir şaşkınlık yaşarken Narin'i kendisine bir kez daha aşık etmeyi de başaracaktır. İstanbul'da kız kardeşini aramaktan vazgeçmeyecek olan Narin, Fırat tarafından aile yemeğine davet edilecektir. Fırat'a meydan okumak için Narin, o davete katılacaktır. Merhamet 20 Mart Çarşamba akşamı 6. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
13

Mar

Merhamet 5.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 5.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.337 kez
Özet: Reytinglerde beklenen başarıyı gösteremeyen Merhamet, 13 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına 5. Bölümüyle gelmeye hazırlanıyor.13 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 5. Bölümde Narin'i Sermet'ten kaçırmak amacıyla Fırat Narin'i alıp götürecektir. Diğer yandan Fırat, bankadan ayrılmak isterken babası Hikmet'in engellemesiyle karşılaşacaktır. Sema'nın yaşayacakları Narin'i derinden sarsacak ve büyük bir öfkeyle yola çıkmasına sebep olacaktır. Fırat ve Nadir arasında bir şeyler olduğuna dair Irmak'taki şüpheler gün geçtikçe daha da artacaktır. Erol, Narin'in hayatının yönünü değiştirecek bir dayatmada bulunacaktır. Deniz, Irmak ve Fırat'ı barıştırmak için Irmak'a sürpriz bir doğumgünü partisi düzenleyecektir. Merhamet 13 Mart'ta 5. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
06

Mar

Merhamet 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.720 kez
Özet: Aynı akşam aynı kanalda arka arkaya ekrana gelen Kuzey Güney dizisiyle kıran kırana bir reyting mücadelesi veren Merhamet 4. Bölümüyle 6 Mart Çarşamba akşamı seyirci Kanal D ekranlarına geliyor. 6 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Merhamet 4. Bölümde Narin, terk edileceği korkusuyla Fırat'a karşı hissettiklerini dizginleyecektir. Can'ın kendisini aldattığını düşünecek olan Deniz, Narin'i de yanına alıp onun atölyesini kontrol etmeye gidecektir. Fırat'la geziye çıkacak olan Irmak için seyahat istediği gibi geçmeyecektir. Küçük Galina'nın bakımı konusunda zorluk çekecek olan Sermet, Deniz ve Narin'den yardım isteyecektir. Futbol geleceğiyle ilgili doktorların söyleyecekleri Mehmet'i adeta yıkacaktır. Küçük Narin, babasının okul yasağına bir çözüm bulacaktır. Fırat ise Narin'in dayısının kızı Sema'nın hayallerini süslemeye başlayacaktır. Merhamet 6 Mart'ta 4. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
27

Şub

Merhamet 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 5.945 kez
Özet: Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, ilk bölümüyle yaşadığı reyting şokunu ikinci bölümdeki başarısıyla atlattı. Merhamet 3. Bölümüyle 27 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D’de yayımlanacak.27 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Merhamet 3. Bölümde Fırat ile evlilik hayalleri kuran Irmak, Narin'in ve Fırat'ın bulunduğu bir ortamda geçmişte Narin'e açık olan iki gencin hikayesini alaycı bir dille anlatıyor. Irmak'ın bu tavrı Narin'i oldukça rahatsız etsede, yaşanabilecek bir olumsuzluktan korktuğu için sesini çıkarmıyor. Narin ile Fırat arasında geçmişte yaşanan büyük aşktan hiç bir şey eksilmemiştir aslında. Narin, Fırat'a hiç bir şekilde karşı koyamazken, aslında tek düşündüğü Irmak'a ne olacağıdır.Merhamet 27 Şubat'ta 3. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
20

Şub

Merhamet 2.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 2.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 2.794 kez
Özet: Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, ilk bölümüyle geçen hafta görücüye çıktı. Beklenen reytingi yakalayamayan Merhamet, 2. Bölümüyle 20 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor. 20 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 2. Bölümde Sermet'e verdiği krediden dolayı başı derde girecek olan Fırat, yalnız kaldıkları ilk an Narin'e davranışlarının asıl sebebini açıklayacaktır. Narin ise patronu Erol, Sermet ve Fırat'ın gizli bir oyun içerisinde olduklarını düşünecektir. Abisi Mehmet'in spor kulübüne alınması küçük Narin'in okula geri dönmesini sağlayacaktır. Bu geri dönüş, okula yeni gelen eski kolejli Fırat'la karşılaşmalarını da sağlayacaktır. Küçük Narin'in sevimli halleri, Fırat'ın alay konusu olacaktır. Abisinin ilk profesyonel maçına çıkacağı gün gelip çatacak, liseli çağlarını yaşayan Narin'le Fırat'ın yolu bir kez daha kesişecektir. Fırat, güzelleşen ve büyüyen Narin'den çok etkilenecektir. Merhamet 20 Şubat'ta 2. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!
13

Şub

Merhamet 1.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Merhamet

Merhamet 1.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.282 kez
Özet: Başrollerinde Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol'un oynayacağı Merhamet 13 Şubat'ta Kanal D ekranlarında başlıyor. Dizide Özgü Namal, yoksul bir kız çocuğuyken hayatın zorluklarına göğüs gerip başarılı bir kadın haline gelen Narin karakterine hayat veriyor. Kimsenin yardımı olmadan iyi bir kariyere sahip olan Narin'in çocukluğu acımasız ailesinin eziyetleriyle geçmiştir. Küçük bir kasabadan yola çıkacak olan Narin'in karşısına İstanbul, fırsat üstüne fırsat çıkaracaktır. Narin, İstanbul'da hayat mücadelesi verirken çok zengin olan Deniz ile karşılaşacak ve birbirlerine sımsıkı tutunacaklardır. Ev arkadaşı olup, sağlam bir dostluk kuran ikilinin ilişkisi Deniz'in kıskanç kardeşi Irmak'ın planlarıyla yıkılmaya çalışılacaktır. Irmak, ablasını Narin'e kaptırdığını düşünerek İsviçre'deki hayatını sona erdirip İstanbul'a yerleşecektir. İbrahim Çelikkol'un hayat verdiği Fırat da Irmak'ın sevgilisi olarak karşımıza çıkıyor. Bir bankada Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Fırat, Narin'in eski sevgilisidir. Narin yeniden acı çekmeye başlayacaktır. Fırat ve Narin'in eski aşkları yeniden alevlenecektir. 13 Şubat'ta ilk bölümüyle Kanal D ekranlarına gelmesi beklenen Merhamet'in diğer oyuncu kadrosu Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen gibi isimlerden oluşuyor.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as