10

Haz

Intikam 22. Bölüm Sezon Finali 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

Intikam 22. Bölüm Sezon Finali 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 214 kez
Özet:
06

Haz

İntikam 22. Bölüm Sezon Finali Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 22. Bölüm Sezon Finali Tek Parça Durum:
İzlenme: 170 kez
Özet:
31

May

Intikam 21. Bölüm 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

Intikam 21. Bölüm 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 125 kez
Özet:
30

May

İntikam 21. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 21. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 204 kez
Özet:
26

May

Intikam 20. Bölüm 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

Intikam 20. Bölüm 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 43 kez
Özet:
23

May

İntikam 20. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 20. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 277 kez
Özet:
18

May

Intikam 19. Bölüm 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

Intikam 19. Bölüm 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 68 kez
Özet:
16

May

İntikam 19. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 19. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 144 kez
Özet:
14

May

Intikam 18. Bölüm 720p HD Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

Intikam 18. Bölüm 720p HD Tek Parça Durum:
İzlenme: 55 kez
Özet:
09

May

İntikam 18. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 18. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 216 kez
Özet:
02

May

İntikam 17.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 17.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 885 kez
Özet: Kanal D’nin heyecanla beklenen dizisi İntikam, her bölümüyle büyük ses getirmeye devam ediyor. İntikam 17. Bölümüyle 2 Mayıs Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak.Emre, hapishanededir. Şahika oğlunu oradan çıkartmak için her yolu dener. Tek ümidi de Cemre’dir. Ona, korulukta gördüğü kişinin robot resmini çizdirir. Ortaya çıkan çizim Rüzgar’a çok yakındır. Barış abisini korumak için, Cemre’yi aldığı ilacın etkisi ile kafasının karışık olduğuna ve korulukta kimsenin olmadığına inandırmaya çalışır. Hikaye korulukta 3. bir kişinin daha olduğu üzerine kurulacaktır. Emre, hapishanede saldırıya uğrar ve hastaneye kaldırılır. Altan tarafından tehdit edilen Şahika, Emre’nin tutuksuz yargılanmasına uğraşır. Tek amacı hastaneden tekrar parmaklıkların ardına girmesini engellemektir. Barış, abisini korumak için Seçkin’e Cemre’nin o gece ilaç aldığını ve korulukta kimseyi görmediklerini söyler. Cemre’nin tanıklığı tehlikeye girer. Şahika ise Rüzgar ile görüşmeye gelir.Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 17. Bölümüyle 2 Mayıs Perşembe Kanal D ekranlarında!
25

Nis

İntikam 16.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 16.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.062 kez
Özet: Amerika ABC televizyonunda yayımlanan 'Revenge’ adlı diziden uyarlanan İntikam, ilk iki bölümüyle yüksek reyting elde etmeyi başardı. İntikam, 16. Bölümü ile 25 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında!Selen, Yağmur'a tuzak kuruyor Derin 'i rehin alan Selen, Yağmur 'a da tuzak kuruyor. Emre, dedesinin aramalarına cevap vermez. Şirketten ve ailesinden uzak durmaya çalışır. Özellikle de Adil Çelik ile ilişkisi olduğunu öğrendiği annesi Şahika 'dan. Fakat bu hiç kolay değildir zira, o bir Arsoy 'dur. Üstelik Yağmur ile onun için düzenlenen nişan gecesi de yaklaşmaktadır. Cemre hala yıllardır kendinden gizlenen sırrın etkisindedir. Adil Çelik 'in kızı, Derin 'in de kız kardeşidir. Bir gecede bildiği tüm hayatı değişen Cemre kendini alkole verir. Barış bile artık onunla başa çıkamayınca Şahika 'yı arar.
18

Nis

İntikam 15.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 15.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.148 kez
Özet: Kanal D’nin büyük ilgi gören dizisi İntikam, ekrandaki yolculuğuna devam ediyor. İntikam 15. Bölümüyle 18 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelmeye hazırlanıyor.18 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelmeye hazırlanan İntikam 15. Bölümde annesinin Adil Çelik ile ilişkisi olduğunu öğrenen Emre, ailesinden ve şirketten uzak durmaya başlayacaktır. Bunun yanında Yağmur'la nişanlanacakları organizasyonun hazırlıkları da hızla devam edecektir. Cemre, Adil Çelik'in kızı ve Derin'in kız kardeşi olduğu gerçeğinin altında ezilecek, yaşadığı travmayla kendisini alkole verecektir. Barış, Cemre için endişelenmeye başlayacak ve Şahika'dan yardım istemek zorunda kalacaktır. Selen tarafından tutsak edilen Derin, Yağmur ve Hakan tarafından her yerde aranmaya devam edilecektir. Selen, yalanlar söyleyerek Derin'i Yağmur'a karşı kışkırtmayı başaracaktır. Derin'in telefonuyla yaşananlara Selen'in olduğu da ortaya çıkacak ancak Yağmur Selen ve Derin'i durdurmayı başaramayacaktır. Yağmur, nişan törenini iptal etmek isteyecek, Şahika da son kozunu oynayacak, bütün bunlar Emre'nin kafasını karıştırmaya ve şüphelerini artırmaya yetecektir. Emre'nin öldürüldüğü haberi nişan davetini bir anda kabusa çevirecektir. Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 15. Bölümüyle 18 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında!
11

Nis

İntikam 14.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 14.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 796 kez
Özet: İntikam her bölümüyle solukları kesmeye devam ediyor. İntikam 14. Bölümüyle 11 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.11 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak olan İntikam 14. Bölümde Rüzgar'ın Derin'in odasında bulduğu kaseti seyredeceğini öğrenecek olan Yağmur, Hakan'dan o kaseti ele geçirmesini isteyecektir. Şahika, kayınpederi Şeref'i eve davet edecek ve Emre'nin evlenmesini engellemesi için ondan yardım isteyecektir. Herkes Eşref'ten çekinirken Yağmur da kaseti Arsoylar'ın evine gönderecek fakat Cemre'ye ulaştıramayacaktır. Rüzgar ise Derin'e ulaşmaya çalışmaktan vazgeçmeyecek, onun gidişinde Şahika'nın etkili olduğunu düşünecektir. Videoyu seyredecek olan Rüzgar, çok sinirlenecek ve yanlış bir zamanda yanlış bir adım atacaktır. Kontrolden çıkan ve Rüzgar'a gitmeye çalışan Derin, ortadan tamamen kaybolacaktır. Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 14. Bölümüyle 11 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında!
04

Nis

İntikam 13.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: İntikam

İntikam 13.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.116 kez
Özet: Amerika ABC televizyonunda yayımlanan 'Revenge’ adlı diziden uyarlanan İntikam, her bölümüyle adından söz ettirmeyi başarıyor. İntikam, 13. Bölümü ile 4 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarına geliyor!4 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan İntikam 13. Bölümde Yağmur, Cemre'nin kız kardeşi olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Hakan, videoyu Haldun'a götürme konusunda Yağmur'u kararından vazgeçirmeye çalışacaktır. Yağmur'a evlilik teklifinde bulunmak için hazırlıklara başlayacak olan Emre, annesi Şahika'nın engellemeleriyle karşılaşacaktır. Son kozunu oynayacak olan Şahika, soluğu Haldun'un evinde alacaktır. Derin, evi yakmakla suçlanacak, ancak suçsuz olduğunu bir türlü ispatlayamayacaktır. Yağmur'un yeni planıyla Derin, Rüzgar'ın da hayatını tehlikeye sokmamak için gitmeye zorlanacaktır.Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 13. Bölümüyle 4 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında!
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as