25

Nis

Dila Hanım 62.Bölüm Final Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 62.Bölüm Final Tek Parça Durum:
İzlenme: 92 kez
Özet:
18

Nis

Dila Hanım 61. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 61. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 69 kez
Özet:
11

Nis

Dila Hanım 60. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 60. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 52 kez
Özet:
08

Nis

Dila Hanım 59. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 59. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 13 kez
Özet:
08

Nis

Dila Hanım 58. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 58. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 5 kez
Özet:
08

Nis

Dila Hanım 57. Bölüm Tek Parça

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 57. Bölüm Tek Parça Durum:
İzlenme: 9 kez
Özet:
03

May

Dila Hanım 30.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 30.Bölüm izle Durum: Partlar Tamamlandı.
İzlenme: 2.392 kez
Özet: Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, ekrandaki yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Dila Hanım, yine heyecan yaratacak 30. Bölümüyle 3 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.3 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 30. Bölümde Arzu, Rıza'nın çocuğun kimden olduğu yönündeki ısrarlı soruları karşısında bunalacaktır. Aşk ne nefret bir arada buluşacak, Arzu Selçuk'tan Rıza'yla ilgili anlaşma teklifi alacaktır. Dila, Azer'in Sultan'a şiddet uygulamasına daha fazla tahammül edemeyecek ve nihayet müdahalede bulunacaktır. Canip ve Hayriye, konağa yerleşip Azer'e bilgi sızdırmaya başlayacaklardır. Bu yolla Azer'den para koparmayı amaçlasalar da planları alt üst olacaktır. Rıza'ya olan güveni sarsılacak olan Dila, kendini işine verecek fakat ona duyduğu aşk Rıza'yı her gördüğünde katlanarak artacaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 30. Bölümü ile 3 Mayıs Cuma akşamı Star TV'de!
26

Nis

Dila Hanım 29.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 29.Bölüm izle Durum: Full HD Eklendi.
İzlenme: 2.305 kez
Özet: Her bölümüyle seyircinin büyük beğenisini kazanan Dila Hanım, bu hafta da olay yaratacak. Dila Hanım 29. Bölüm 26 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.26 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 29. Bölümünde Melike Hanım’ın Rıza’nın bir kızı olduğunu söylemesi Dila’yı çok derinden etkiler. Dila bu konuda Rıza ile yüzleşmek için değişik bir yol seçer. Barazoğlu konağından atılan Canip ile Hayriye kendileri için bir kurtuluş yolu ararlar. Hayriye son çare olarak gördüğü birisinden yardım istemeye gider. Dila ile Rıza’nın arasının bozuk olduğunu fark eden Selçuk yeni bir oyun oynamaya başlar. Selçuk sürpriz bir çıkış yaparak kafaları karıştırmayı başarır. Fatma’nın Serdar ile görüştüğünü öğrenen Rıza kız kardeşi ile ciddi bir konuşma yapar. Fatma-Serdar ilişkisinin ilerlemesi Azer’i iyice çileden çıkartır. Azer bütün köprüleri atmaya kararlıdır. Raşit’in çiftlikte işe başlaması zaten sıkıntıda olan Sultan’ı iyice köşeye sıkıştırır. Rıza’ya zarar vermek için her yolu denemeye devam eden Selçuk, Selamoğlu ailesine bir darbe daha vurabilmek için kendisine yeni bir hedef daha seçer.Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 29. Bölümü ile 26 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
19

Nis

Dila Hanım 28.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 28.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 2.434 kez
Özet: Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olmayı başardı. 28. Bölümüyle ekrana gelecek olan Dila Hanım, 19 Nisan Cuma akşamı Star TV’de nefesleri kesecek.19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 28. Bölümde Rıza'nın bir kızı olduğunu Melike Hanım'dan öğrenecek olan Dila, derinden sarsılacak ve Rıza ile yüzleşecektir. Canip ve Hayriye, konaktan kovulacaktır. Çaresiz bir şekilde sokakta kalan ikili sürpriz bir isimden yardım isteyecektir. Selçuk, Rıza ile Dila'nın arasının bozuk olmasından istifade edip onlara yeni bir oyun oynayacaktır. Bu oyun, kafaların daha karışmasını sağlayacaktır. Rıza, Serdar'la görüşmeye devam ettiği için kardeşi Fatma'yla sert bir dille konuşacaktır. Azer de Fatma'nın Serdar'la yakınlaşması karşısında kıskançlık krizine girecek ve tüm köprüleri yıkmayı kafaya koyacaktır. Sultan, Raşit'in çiftlikte çalışmaya başlaması üzerine iyice köşeye sıkışacaktır. Selçuk, Rıza'ya zarar vermeye devam etmek için yeni bir plan yapacak ve Selamoğlu ailesine ağır bir darbe vuracaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 28. Bölümü ile 19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
05

Nis

Dila Hanım 27.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 27.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.253 kez
Özet: Dila Hanım, Cuma akşamlarının ses getiren dizileri arasında yer almaya devam ediyor. Nefesleri kesecek 27. Bölümüyle Dila Hanım, 5 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.Dila, bebeğini Sultan yüzünden kaybettiğini öğrenecek ve öfkeyle Hayriye ve Canip'e ağır bir ceza verecektir. Arzu'nun başı derde girerken Barazoğlu Ailesi'nin mülklerine yönelik saldırılar devam edecektir. Dila ise bir plan yaparak düşmanının en yakınına kadar yaklaşmasına izin verecektir. Fatma, Serdar'ın evlenme teklifine vereceği cevapla herkesi şok edecektir. Diğer yandan Azer, Fatma'yı kazanmak için yeni yollara başvuracaktır. Dila, çiftliğe gelen sürpriz bir misafirin açıklayacakları karşısında beyninden vurulmuşa dönecektir. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 27. Bölümü ile 5 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!
29

Mar

Dila Hanım 26.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 26.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 810 kez
Özet: Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olmayı başardı. 26. Bölümüyle ekrana gelecek olan Dila Hanım, 29 Mart Cuma akşamı Star TV’de nefesleri kesecek.29 Mart Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 26. Bölümünde Dila ile Melike Hanım arasında daha önce yaşananları öğrenen Selçuk bu anlaşmazlığı değerlendirmek için yeni planlar yapar.Azer bir yandan Fatma’yı geri kazanmak için çaba gösterirken diğer yandan da Dila’dan malları almak için yollar aramaktadır. Dila ile arasını düzeltmek isteyen Rıza, Arzu’yu yanından uzaklaştırmak ister. Fakat Rıza’nın attığı bu adım Melike Hanım ve Arzu’nun işine yarayacaktır. Cezaevinden gelen bir haber Dila’nın riskli bir karar vermesine sebep olur. Verdiği karar Dila’nın çok önemli bir bilgiyi öğrenmesine sebep olur. Barazoğlu çiftliği üst üste saldırılara uğrar. Saldırıların arkasında kimin olduğunu bilmeyen Dila büyük bir tuzağa düşer.Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 26. Bölümü ile 29 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
22

Mar

Dila Hanım 25.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 25.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 845 kez
Özet: Dila Hanım, Cuma akşamlarının ses getiren dizileri arasında yer almaya devam ediyor. Nefesleri kesecek 25. Bölümüyle Dila Hanım, 22 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.22 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 25. Bölümde Rıza, eski sevgilisi Arzu'yu yıllar sonra karşısında görünce allak bullak olacaktır. Başı fena halde dertte olan Arzu'ya yardım etmek zorunda kalacak olan Rıza'nın Dila ile olan ilişkisi zarar görmeye başlayacaktır. Böylece Melike Hanım'ın planı da başarıyla işlemeye başlayacaktır. Selçuk, sinsi planlarını uygulamak için ilk adımı atarken Rıza, ona güvenmeye devam edecektir. Azer, Fatma'nın yeni bir ilişkisinin olduğundan şüphelenecek ve yine onu korkutur derecede hayatına müdahale etmeye başlayacaktır. Sultan'ın hapishaneden kurtulma umudu tam sönecektir ki hiç ummadığı biri ona yardım teklifinde bulunacaktır. Rıza, Dila ile bozulan arasını düzeltmek için ona bir sürpriz hazırlayacaktır ve bu buluşma da Melike Hanım'ın oyununun kurbanı olacaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 25. Bölümü ile 22 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
15

Mar

Dila Hanım 24.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 24.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 723 kez
Özet: Dila Hanım efsanesi Star TV ekranlarında sürmeye devam ediyor. Dila Hanım, 24. Bölümüyle 15 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına geliyor.15 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan Dila Hanım 24. Bölümde suçlu olduğu ortaya çıkınca kaçmaya çalışacak olan Sultan, hiç ummadığı biri tarafından engellenecektir. Rıza, Dila'nın kaçırılmasında annesinin payı olduğunu düşünecek ve oldukça sıkıntılı günler geçirecektir. Azer, Sultan'ın hapse girmesiyle Fatma'ya daha çok bağlanacaktır. Rıza, Dila'nın Seyit Bey'e karşı sözünü tutma çabası karşısında öfkelenecektir. Milletvekili Selçuk, Rıza'yla yakınlaşmaya çalışacak, Dila'yla ikisini yemeğe davet edecektir. Rıza ve Dila, yemekte hiç ummadıkları biriyle karşılaşırken gelecek sürpriz bir telefon davetteki herkesi şok edecektir. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 24. Bölümü ile 15 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
01

Mar

Dila Hanım 23.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 23.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 708 kez
Özet: Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, ekrandaki yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Dila Hanım, yine heyecan yaratacak 23. Bölümüyle 1 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.1 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 23. Bölümde Melike başka planlar peşindeyken, Dila da kaçırıldığı yerde çaresizce bekleyecektir. Rıza, her yerde Dila'yı aramaya devam edecek, beklenmedik bir anda da çocukluk arkadaşı Selçuk'la karşı karşıya gelecektir. Milletvekili olan Selçuk, farklı bir amaç için Adana dönmüştür. Rıza, Dila'nın izini bulacak ve onu kurtarmak için harekete geçecektir. Adeta saniyelerle yarışacak olan Rıza'nın karşısına sürpriz bir isim çıkacaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 23. Bölümü ile 1 Mart Cuma akşamı Star TV'de!
22

Şub

Dila Hanım 22.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: Dila Hanım

Dila Hanım 22.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 477 kez
Özet: Her bölümüyle seyircinin büyük beğenisini kazanan Dila Hanım, bu hafta da olay yaratacak. Dila Hanım 22. Bölüm 22 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak. 22 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 22. Bölümde ölüm döşeğinde yatmakta olan Seyit Bey, Dila'dan çok önemli bir ricada bulunacaktır. Onu kıramayacak olan Dila, Barazoğlu Ailesine ve servetine sahip çıkacağına dair söz vermek zorunda kalacaktır. Seyit Bey'in vasiyetini son anda değiştirip bütün servetini Dila'ya bıraktığını öğrenecek olan Sultan ve Azer, büyük bir kinle dolacaktır. Hayriye'nin Canip ile birlikte çiftlik hesaplarında yolsuzluk yaptıklarını ortaya çıkartacak olan Dila, zor bir karar almak zorunda kalacaktır. Dila'nın kendisine yazdığı mektubun Azer'in eline geçmesine annesinin sebep olduğunu öğrenecek olan Rıza, annesine karşı tavır takınacaktır. Melike Hanım ise bütün olumsuzluklardan dolayı Dila'yı suçlayacaktır. Rıza ve Dila, evlilik hayallerini kurarken birileri yine düğmeye basacaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 22. Bölümü ile 22 Şubat Cuma akşamı Star TV'de!
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as