01

May

BKM Güldür Güldür 9.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 9.Bölüm izle Durum: 20:45 Fox Tv
İzlenme: 7.918 kez
Özet: Tiyatroyu televizyonla buluşturan BKM Güldür Güldür, 1 Mayıs 2013 çarşamba günü yayınlanacak olan 9.Bölümünde birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX Tv'de ekrana geliyor. ve ikinci bölüm ile karşınızda! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.
24

Nis

BKM Güldür Güldür 8.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 8.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 2.579 kez
Özet: Tiyatroyu televizyonla buluşturan BKM Güldür Güldür, 24 Nisan 2013 çarşamba günü yayınlanacak olan 8.Bölümünde birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX Tv'de ekrana geliyor. ve ikinci bölüm ile karşınızda! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.
17

Nis

BKM Güldür Güldür 7.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 7.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 2.167 kez
Özet: Tiyatroyu televizyonla buluşturan BKM Güldür Güldür, 17 Nisan 2013 çarşamba günü yayınlanacak olan 7.Bölümünde birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX Tv'de ekrana geliyor. ve ikinci bölüm ile karşınızda! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.
10

Nis

BKM Güldür Güldür 6.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 6.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 4.721 kez
Özet: Tiyatroyu televizyonla buluşturan BKM Güldür Güldür, 3 Nisan 2013 çarşamba günü yayınlanacak olan 6.Bölümünde birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX Tv'de ekrana geliyor. ve ikinci bölüm ile karşınızda! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.
20

Mar

BKM Güldür Güldür 4.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 4.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.958 kez
Özet: Tiyatroyu televizyonla buluşturan BKM Güldür Güldür, 20 mart 2013 çarşamba günü yayınlanacak olan 4.Bölümünde birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX Tv'de ekrana geliyor. ve ikinci bölüm ile karşınızda! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak.
13

Mar

BKM Güldür Güldür 3.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 3.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.030 kez
Özet: Tiyatroyu televiyonla buluşturan Güldür Güldür 3.Bölümüyle 13 Mart Çarşamba akşamı birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX'ta başlıyor. Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak
06

Mar

BKM Güldür Güldür 2.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 2.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 1.323 kez
Özet: Tiyatroyu televiyonla buluşturan Güldür Güldür 2.Bölümüyle 6 Mart Çarşamba akşamı birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX'ta başlıyor. Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan "Güldür Güldür", her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergileyecekler. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile "Güldür Güldür" izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürecek hem şaşırtacak
27

Şub

BKM Güldür Güldür 1.Bölüm izle

Yazan: admin - Dizi Kategorisi: BKM Güldür Güldür

BKM Güldür Güldür 1.Bölüm izle Durum: Tek Parça Eklendi.
İzlenme: 3.801 kez
Özet: 5’er Beşer, İnsanlar Alemi derken Ali Sunal, BKM imzasıyla yeniden ekranlara dönüyor. Güldür Güldür, 27 Şubat Çarşamba Fox TV’de başlıyor!İlk olarak ATV'de yayımlanan 5'er Beşer komedi programıyla seyircinin büyük beğenisini kazanan Ali Sunal, projesini Star TV ekranlarında İnsanlar Alemi'yle devam etti. Bir süredir ekranda görünmeyen Ali Sunal, FOX TV ekranlarına Güldür Güldür programıyla dönüyor. Komedi tiyatro formatındaki iki projesiyle seyircinin büyük beğenisini kazanan Ali Sunal, yine olayları farklı bir bakış açısıyla esprili bir şekilde ele alacak Güldür Güldür programını hayata geçiriyor. Her hafta FOX TV'de yayımlanacak olan Güldür Güldür, günlük hayatta karşılaştığımız her türlü olayı mizahi bir dille ele alacak. Güldür Güldür'ün oyuncu kadrosu ise bir hayli iddialı isimlerden oluşuyor: Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan. BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Güldür Güldür'ün yönetmen koltuğunda da Meltem Bozoflu oturuyor. Güldür Güldür, 27 Şubat Çarşamba gübü Fox TV'de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Sayfalar:12345678910...203040...Son »
as